V. Uspaskichas: noriu grįžti į verslą Dvylika metų politikoje, užtenka jau

Buvęs Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas teigia rudenį pasitrauksiantis iš Seimo, jeigu teismo sprendimas galbūt vykdyto sukčiavimo byloje jo atžvilgiu bus objektyvus.

„Taip, planuoju. Dvylika metų politikoje, užtenka jau", – pirmadienį BNS sakė politikas.

Jis teigė norįs grįžti į verslą.

Tačiau dėl pasitraukimo parlamentaras kelia sąlygą. Pasak jo, Vilniaus apygardos teismo sprendimas jo atžvilgiu turi būti objektyvus.

„Turi būti objektyvus teismo sprendimas. Aš esu kaltinamas, kad organizavau kažkokią grupę, kažkokie rašymai, deklaracijų pasirašymai. Trejų metų deklaracijas pasirašė skirtingi pirmininkai, tarp jų esu ir aš. Noriu, kad mano statusas būtų toks pats. Byloje nėra nė vieno įrodymo, kad esu ką nors daręs, gavęs, davęs nurodymą ką nors netinkamai tvarkyti", – kalbėjo sukčiavimu kaltinamas V. Uspaskichas.

Palikti savo įkurtos Darbo partijos jis neketina.

„Iš partijos nesirengiu išeiti, esu idėjinis žmogus. Partija buvo idėja, ji sukurta idėjiniu pagrindu“, – tvirtino politikas.

REKLAMA

Kita vertus, jis neatskleidžia, ar dalyvaus kitąmet vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose.

„Ateis laikas, tada ir nuspręsiu“, – teigė jis.

V. Uspaskicho pasitraukimas į verslą, anot jo, valdančiosios centro kairės koalicijos darbui įtakos neturėtų.

„Kas čia tokio. Koalicija kaip dirbo, taip ir dirbs. Kokių nors minčių dirbti su dešine pas mane niekada nebuvo“, – sakė „darbietis“.

V. Uspaskichas į Lietuvos Seimą renkamas nuo 2000 metų. Jis yra ėjęs ūkio ministro pareigas. Į šios kadencijos parlamentą išrinktas pagal Darbo partijos sąrašą, todėl jo vietą Seime užimtų kitas šio sąrašo kandidatas.

Vilniaus apygardos teisme Darbo partija teisiama už tai, kad 2004–2006 metais galėjo neapskaityti daugiau nei 24 mln. litų pajamų ir 23 mln. litų išlaidų.


Rašyti komentarą...
V
Viktorai
2013-05-13 12:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
iš kur geriau matyti Lietuvos betvarkė iš seimo ar be seimo? Galvok.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų