V. Uspaskichas kapanojasi iš skandalo: teigiamų komentarų tikina neprašęs

Darbo partija, kad tik į grįžtų į didžiosios politikos areną, griebiasi ir šiaudo. Rekordiškai vos per pusmetį aptrupėję partiečiai raginami po visais V. Uspaskicho straipsniais internete rašyti tik teigiamus komentarus, komentuoti anonimiškai arba su išgalvotais vardais. O mėnesio gale atsiųsti ataskaitas, kas kiek ką priliaupsino.

Per paskutinį pusmetį tai daugiausiai nukraujavusi partija, ją paliko 1,5 tūkst. narių. Tokio skęstančio partijos laivo gelbėti grįžęs Uspaskichas didelės tragedijos sako nematantis.

„Aš tai džiaugiuosi. Partijos pakilimas toks. Matyt, visuomenė, rinkėjai ir pati partija laukė, kada išbėgs tie intrigantai ir pati partija pradėjo reitinguose kilti“, - kalbėjo V. Uspaskichas.

Nutekėjo teigiamų komentarų prašymas

Visgi, kad Darbo partija riečiasi į ragą, rodo ir desperatiški jų metodai. Į viešumą pateko partijos centrinės būstinės elektroniniai laiškai, siųsti visiems nariams su pamokymais, kaip viešojoje erdvėje palaikyti jų lyderį.

„Šiuo laišku prašome Jūsų parašyti kuo daugiau teigiamų minčių apie straipsnio autorių. Kadangi komentuojate anonimiškai, šiame laukelyje galite įrašyti bet kokį vardą. Rašant daugiau nei vieną komentarą kaskart parinkite vis kitą vardą“, - rašoma laiške bendrapartiečiams.

Laiške nurodoma, po kokiais konkrečiais straipsniais reikia gerų partiečių atsiliepimų ir kaip komentuoti, kad klasta nebūtų perprasta. V. Uspaskichas ginasi tokios apgaulės neorganizavęs ir negirdėjęs.

„Tikrai neprašiau to daryti. Bet ačiū už klausimą. Dabar pasinaudosiu proga, paagituosiu. Dabar eina mano straipsniai su pasiūlymais, su idėjomis. Labai laukčiau kiekvieno skaitančio pasidomėti. Rašykit ir kritišką nuomonę, tikrai man bus įdomu“, - tikino V. Uspaskichas.

Pagal paviešintą informaciją, mėnesio gale partijos skyriai turi atsiųsti net ataskaitas išvardiję, kiek kuris partietis priliaupsino Uspaskichą. Buvęs Darbo partijos narys Jonas Pinskus jau kuris laikas pabėgęs iš šios partijos sako, kad tokie desperatiški metodai Uspaskichui pritinka, tik esą gelbės mažai.

Darbo partijos reitingai vieni prasčiausių. Paskutinės apklausos parodė, kad dabar už „darbiečius“ nebalsuotų nė trys procentai rinkėjų.

Išsamiau – TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
P
Petras
2018-03-12 13:24:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėlu gelbėti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų