Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Viktoras Uspaskichas teigia, kad žurnalistų ir politologų interpretacijos dėl jo pasisakymo apie pasitraukimą iš Seimo ir galimą sandorį su teisėsauga yra nepagrįstos, neteisingos ir dezinformuojančios.

„Jokio pareiškimo aš nedariau ir nesiruošiu daryti. Tai buvo tiesioginis žurnalisto klausimas ir mano, kaip sąžiningo politiko, atsakymas neišsisukinėjant“, – sako V. Uspaskich.

Politikas teigia esąs nekaltas, todėl tikisi objektyvaus išteisinamojo nuosprendžio.

„Dėl teismo proceso mano kalba yra trumpa – esu nekaltas. Nėra nė vieno mano kaltės įrodymo, nė vieno liudytojo, nė vieno dokumento, nė vienos operatyvinės medžiagos. Kratos metu nei mano name, nei kabinete ar kompiuteryje nebuvo rasta duomenų, liudijančių, kad ką nors esu gavęs, davęs, organizavęs ar nurodęs neteisingai tvarkyti buhalteriją bei pažeisti teisės aktus. Pagrindinė mano kaltė yra tai, kad esu partijos pirmininkas. Todėl tikiuosi sąžiningo, objektyvaus ir išteisinamojo nuosprendžio. To nesieju su savo pasitraukimu iš Seimo. Viliuosi tų, kurie skleidžia tokią informaciją, sąžiningumo, todėl tikiuosi, kad jie paviešins ir šį mano pareiškimą“, – teigia V. Uspaskichas.


Rašyti komentarą...
d
džiugas
2013-05-14 15:28:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esame tiek įpratę skaityti tarp eilučių ir kad pasakymas atvirai - nesuvokiamas.


Atsakyti
0

V
Vika
2013-05-16 11:43:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kas nori, taip ir rašo, net nežinodami kaip yra iš tiesų. Jau žmogui atsibodo visos tos nesamonės ir puolimas iš visų pusių.

Atsakyti
0

šilas
2013-05-16 12:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila būtu tai puikus politikas jei tokiu zmoniu būti daugiau Lietuvoje ,tai manau Lietuvos ir krizė nebūtu palietusi


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (83)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų