Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tad kaip matome nėra demokratijos ir jokios lygybės Lietuvoje.
Kad su Darbo partija norima susidoroti politiškai, tai senai matyti, nes nė vienai partijai iki šiol nebuvo iškelta jokių bylų.
Manau Viktoras visiškai teisus, Lietuvoje kaip ir demokratija, tad liaudis valdžią renka.
Darbo partija visa kuo išskirtinė, jai ir bausmės griežtesnės.
Lietuvoje, taip pat nebuvo niekados partijai taikomos tokios sankcijos, kol neatsirado Darbo partija.
Gaila,kad šalies vadovei nuolat tenka priminti,kad mūsų teisinė sistema yra dirbanti pagal konjunktūros principus,bei"valstybininkų" nurodymus.
Išskirtinis dėmesys Darbo partijai ir jos vadovui rodo ,kad politikos ašis sukasi pagal principą:bijome,todėl gerbiame.
Darbo partijos nekenčia visos nomenklatūrinės jėgos.Jos žino,kad ateis galas jų nebaudžiamumui ir beatodairiškam valstybės lėšų švaistymui.
Apmaudu klausytis šalies vadovų kalbų apie pageidaujamus premjerus,bei ministrus.Viską turi spręsti tauta balsavimu
Lietuvoje įprasta Vyriausybes sudarinėti tariantis "po kilimu"
V. Uspaskichas: demokratinėje valstybėje tik tauta per rinkimus sprendžia, kas turi valdyti šalį