Byla dėl galimo teisėjų įžeidimo yra politinė, Lietuvos teismai negali jos nešališkai išnagrinėti, sako Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.

"Šita byla visiškai yra politinė, tik politikai gali spręsti, kaip nubausti mane, tik ne teismas. Teismas bus visiškai subjektyvus, priimdamas sprendimus šitos bylos atžvilgiu", - penktadienį BNS sakė V.Uspaskichas, komentuodamas vėl Seime atidėtą komisijos dėl jo imuniteto panaikinimo sudarymo klausimą.

Premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius teigė, kad šio klausimo vilkinimas nekelia pasitikėjimo tarp koalicijos partnerių ir yra neigiamai vertinamas visuomenės: "Tas vilkinimas tikrai neduoda pasitikėjimo pirmiausia tarpusavyje dirbant politikams, ir visuomenė tai vertina labai neigiamai. Aš manau, kad politikai negali priiminėti sprendimų, kurie draustų teisėsaugos institucijoms spręsti šitus klausimus."

Reaguodamas į koalicijos partnerio poziciją V.Uspaskichas sakė, kad A.Butkevičius pirmiausia turėtų rūpintis Vyriausybės darbu.

"A.Butkevičius yra atsakingas už Vyriausybės darbą, ne už Seimo, todėl pirmiausia reikia rūpintis Vyriausybės darbu", - tvirtino "darbietis".

REKLAMA

Anot jo, žaidimą dėl komisijos sudarymo primetė konservatoriai, kurių balsais iš pradžių nebuvo sudaryta laikinoji komisija, turinti nagrinėti generalinio prokuroro prašymą leisti patraukti V.Uspaskichą baudžiamojon atsakomybėn.

"Šioje byloje jokio "striokio" nėra, senaties termino irgi nėra. Be to, artėja šventiniai dalykai, kam įdomu užsiimti ta komisija. Jeigu nekeltų dirbtino triukšmo, tai ir nebūtų jokio triukšmo, jokio pasitikėjimo arba nepasitikėjimo", - BNS sakė V.Uspaskichas.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2013-12-20 20:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazin kur dingo plikis kuris isnese is namu klykiancia mergaite .
Atsakyti
0

T
Tomas
2013-12-20 20:55:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaunas nedaugiau. Seimas patapo nusikalteliu uzuoveja.
Atsakyti
-1

T
Turetu
2013-12-20 21:13:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viktoras buti apdairesnis ir supykes nesisvaistyti neapgalvotais issireikimais.Labai daug girdime issireiskimu apie teiseju darba.Jie ,kaip ir visi mirtingieji daro klaidu.Kitaip ir buti negaletu,nes jie gyvi zmones .Visi klystam.Tik keista ,kad teisejai taip liguistai reaguoja i jiems skirtus pasisakymus.Tai rodo ,kad jie labai jau pasikele ir galvoja esantys karaliukai.Tai mano asmenine nuomone.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų