Viktoras Uspaskichas atvyko į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) ir paprašė nutraukti jo, kaip europarlamentaro, įgaliojimus.

„Darau tą sąmoningai. Tą, ką buvau pažadėjęs savo nariams, tą ir vykdau“, – pasakė jis.

Nuo lapkričio 15 dienos V. Uspaskichas nustos būti Europos Parlamento (EP) nariu. „Jau perdaviau į EP kad nuo vakar man neskaičiuotų jokių pinigų, atlyginimų ar dienpinigių“, – pridūrė V. Uspaskichas, kai buvo svarstoma, nuo kurios dienos nutraukti jo įgaliojimus.

VRK sprendimą dėl įgaliojimų nutraukimo priėmė vienbalsiai.

„Žmonės išreiškė pasitikėjimą manimi, todėl turiu būti su komanda, kad daugiau įgyvendintume DP programos. To sieksime, tikrai įrodysiu, kad DP pajėgi didžiąją dalį savo programos įgyvendinti“, - išėjęs iš VRK sakė V. Uspaskichas.

V. Uspaskicho vietą Europos Parlamente užims Justina Vitkauskaitė (nuotr. Elta)V. Uspaskicho vietą Europos Parlamente užims Justina Vitkauskaitė (nuotr. Elta)

13.30 į VRK turėtų atvykti Kęstutis Daukšys, Vydas Gedvilas ir Šarūnas Birutis, kurie taip pat jau yra įteikę prašymus, kuriuose atsisako europarlamentarų mandatų. Pagal eiliškumą, DP atstovo EP vietą užims Justina Vitkauskaitė, kuri rinkimuose į EP pagal partijos sąrašą užėmė penktą vietą.

VRK nariai vienbalsiai pritarė trijų politikų europarlamentaro mandato atsisakymui. Nariai taip pat neprieštaravo ir vienbalsiai pritarė J. Vitkauskaitės tapimui europarlamentare. EP pažymėjimas jai bus išduotas per septynias dienas. Nuo lapkričio 16 dienos ji tampa EP nare.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2012-11-15 09:07:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbo partija tai politinė jėga kuri puikiai sugebės dirbti koalicijoje ir Seime. Tai protingų ir kvalifikuotų žmonių komanda, kuri pasirengusi tarnauti tautai.
Atsakyti
-1

S
Stepas
2012-11-14 16:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Arčiau bus į teismus vaikščioti, nereikės skraidyti
Atsakyti
0

v
voverė
2012-11-14 16:19:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Nuo lapkričio 15 dienos V. Uspaskichas nustos būti Europos Parlamento (EP) nariu" - nusprendė Viktoras dirbti su komanda ir būti Lietuvoje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (75)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų