Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinau, kad ponas Zaremba - puikus savo srities žinovas.
Gerai, kad Uspaskichas kovoja už gerus specialistus.
Konservatoriai vis tikisi lengviau išardyti koaliciją. Bet to jiems neleis padaryti p.Uspaskichas. Darbiečiai iš koalicijos nesitrauks, o tęs kovą. Konservatoriai pergalės nepasieks ir teks sėdėti keturis metus opozicijoje.
LR Seime absoliučia balsų dauguma buvo patvirtinta XVI-osios Vyriausybės programa. Seimo Darbo partijos frakcijos nariai vieningai balsavo už šį dokumentą. Į programą yra įtraukta nemažai Darbo partijos programinių nuostatų.
,,Programoje yra numatyti veiksmai kurti konkurencingą aplinką verslui. Taip pat svarbūs mokesčių klausimai bus derinami su asocijuotomis struktūromis. Mokesčių pertvarka neturi būti revoliucinė, ji turi būti nuodugniai išnagrinėta ir priimti tokie sprendimai, kurie bus naudingi tiek verslui, tiek valstybei“, — iš Seimo plenarinių posėdžių tribūnos kalbėjo V. Uspaskich.
Darbo partijos lyderio teigimu, labai svarbu tai, kad į Vyriausybės programą yra įtraukta viena iš pagrindinių Darbo partijos programinių nuostatų — minimalios algos didinimas.
„Į programą įtraukta nuostata nuo kitų metų pradžios padidinti minimalų atlyginimą. Nors ir iki 1000 litų — ne taip, kaip norėtųsi — bet Premjeras pažadėjo, kad ateityje alga bus didinama ne tik iki mūsų žadėtų 1509 Lt, bet net iki 1700 Lt. Tai visiškai sutampa su Darbo partijos programos nuostatomis“, — sakė politikas.
V. Uspaskich teigimu, ši Vyriausybė turi visas galimybes pasiekti, kad mūsų verslas taptų konkurencingas tiek vidaus, tiek tarptautinėse rinkose.
,,Finansų ministras ir Vyriausybė galvoja apie konkurencingą PVM ir kitų mokesčių mažinimą verslui, kuris konkuruoja vidaus rinkoje su importu ir eksportuoja savo prekę į tarptautinę rinką. Vyriausybė sieks sukurti palankią verslui aplinką, o tai ir yra naujų darbo vietų kūrimas".
Darbo partijai kartu su koalicijos partneriais suformavus valdančiąją daugumą, Seimo bei Vyriausybės reitingai ėmė augti.

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ naujienų agentūros ELTA užsakymu sausio 3–11 dienomis atliktos apklausos duomenimis, išaugo gyventojų pasitikėjimas Seimu, Vyriausybe bei Seimo Pirmininku, Darbo partijos pirmininko pavaduotoju Vydu Gedvilu.

Pasitikėjimas Seimu bei Vyriausybe po rinkimų išaugo dvigubai — to per tris mėnesius nepavyko padaryti jokiai kitai institucijai. Šios apklausos duomenimis, Seimo reitingai pakilo iki 28 proc. Seimo Pirmininko V. Gedvilo reitingai išaugo iki 33 proc.

Be V. Gedvilo palankiausiai vertinamų politikų dvidešimtuke yra dar trys darbiečiai: Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich (jį palankiai vertina 40 proc. apklaustųjų), Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas (palankiai vertinamas 31 proc. apklaustųjų) bei parlamentarė Loreta Graužinienė (34 proc. apklaustųjų).

Jeigu Seimo rinkimai būtų vykę metų pradžioje, už Darbo partiją balsuotų 17 proc. apklaustųjų, partija stabiliai laikosi reitingų viršūnėje. Į Seimą pakliūtų penkios partijos: Lietuvos socialdemokratų, Darbo partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, partija „Tvarka ir teisingumas“ bei Liberalų sąjūdis.
Tiki, kad Zaremba gris i savo vieta.
Jau nieko keisti, kad jei DP narys, tai ir visi kabinėjasi
Pirmą išklausykim A. Zarembos apsisprendimą, po to diskutuokim kas bus.
Tikiuosi kad gerb Zaremba kova sugris i viceministro posta.
Purvina ta politika ir baisiausia, kad kai yra geras specialistas, jam atsiranda kliuciu. Zaremba puikiausiai tiko i viceministrus, o jo nusizengimas juoka kelia.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų