Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
VIKTORAS USPASKICH KAIP VISADA TEISUS.TIKRAI MANAU, KAD " Lietuva jau yra policinė valstybė, nes Valstybės saugumo departamentui ar kitai institucijai, net neatliekant jokio ikiteisminio tyrimo, bet sukurpus „pažymą“, žmogus jau yra „išpurvinamas“."
Kas teisybė, tas ne melas. Gaila, kad tokie dalykai dedasi pas mus Lietuvoj ir į tai mažai kas kreipia dėmesį. Ačiū nors šiam politikui, kad mus apšviečia.
Labai viskas teisingai aprašyta, taip ir yra toj mūsų Lietuvėlėj. O štai, kad teisybė būtų ten kur tikrai reikia jos nėra. Teismai, policija, tiesiog nedirba taip kaip reikia.
Visiškai teisingi V.Uspaskich išsakyti žodžiai...ir tai opi Lietuvos problema, kurią būtinai reikėtų spręsti
Sutinku su Viktoro nuomone, kad Lietuva jau yra policinė valstybė.
baik čia pats save komentaruose girti, tai....žema....
Viktoras iskele klausima, pasisake, o kaip pasiklausinejo pokalbiu, taip ir pasiklausines ir nieko cia nepasokinesim.
Taip sugebame vienas kitam pavydėti, keršyti ir pan.. Pavyzdys- Valdžios elgesys ir manieros, kuriose daug neapykantos ir abejingumo.
Taip sugebame vienas kitam pavydėti, keršyti ir pan.. Pavyzdys- Valdžios elgesys ir manieros, kuriose daug neapykantos ir abejingumo.
Susidaro toks vaizdas, kad kas ka nori tas ta daro ir uz tai nebaudziama.
V. Uspaskich: Lietuva jau yra policinė valstybė