Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kuo daugiau samdyti gynėjai loja, tuo kvailiau atrodo autorius :D
Tiesa sakant, kaip gi Jūs nustatėte, kad komentuoja "samdyti lojikai" , kuo tai pasireiškia
Kur Radžvilas - ten problemos. Iš nuotraukos labai nemalonus tipas atrodo. Dar plaukus dažo. Filosofas dažytais plaukais - va čia tai pokštas.
Teisingai, bet netiksliai pastebėjote:"Dvidešimt metų filosofo smegenys nieko neveikė. " --- tiksliau būtų .. visus keturiasdešimt, nes "persiorentavęs" filosofas - filosofu NIEKADA nebuvo.
Kuo daugiau samdyti lojikai puola autorių, tuo daugiau aiškėja, kad jis pataikė į dešimtuką. Juolab kad pagrįstų argumentų jie, kaip matome, neturi jokių.
kai tik prašneka vadinamieji filosofai- lauk nykiausio nusikalbėjimo bet kuria tema.Vargšai studentai,pasirinkę katedras,kur sėdi nuprotėję lietuviški diogenai
galėtų pasigėdyti tokio savo studentų "vaidmens"straipsnyje.Vargšas debilas studentas vos išmekeno kvailą klausimą,o jau tada didysis dėstytojas rėžė įžvalgą.
Pone gal idomu buvo paskaitinėti Tamstos komentarus, bet ... po to kai buvo pareikšta:"Iš jūsų, kagėbistų, visko galima sulaukti. " -- supratau, kad skaityti BEPRASMIŠKA, nes pone neturite argumentų, nes, kiek suprantu neturite supratimo ir apie KGB.
tik į pilkąją zoną.
Rusija su Vokietija tuoj susijungs dujų vamzdžiais,o "vakarų civilizaciją"atstovaujantys lietuviai per dvidešimt metų nesugebėjo susijungti su Europa nei gelžkeliu,nei elektros laidais,nei oro linijomis.Gal ponas filofuojantį imituojantis oratorius apeliuoja į save apvaginėjančių lietuvaičių mentaliteto skirtumus su rusais?Arba ukrainiečiais?arba gruzinais?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų