REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį bus registruojamas interpeliacijos tekstas susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui, pirmadienį spaudos konferencijoje sakė Seimo narys socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak politiko, interpeliacijos tekstas apima visas Susisiekimo ministerijos reguliavimo sritis. "Noriu pabrėžti, kad visose srityse akivaizdžiai be galo daug trūkumų ir keistų dalykų. Iš tikrųjų į tai ministras turės pateikti aiškius savo atsakymus", - sakė V. P. Andriukaitis.

REKLAMA

Jis priekaištavo ministrui E. Masiuliui dėl neefektyvaus valdymo ir netvarkos. "Matome daug netvarkos, matome ir įstatymų pažeidimų, matome ir noro privatizuoti valstybinę kelių priežiūrą ir privatizuoti ją nedovanotinu būdu", - sakė Seimo narys.

Jis tikisi, kad ši interpeliacija bus labai nuodugniai svarstoma Seime.

Kaip praėjusią savaitę pranešė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, "tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis, jau surinkta per 40 įvairioms frakcijoms atstovaujančių Seimo narių parašų.

REKLAMA
REKLAMA

Politiko teigimu, rengiamoje interpeliacijoje E. Masiuliui pateikiami klausimai iš įvairių Susisiekimo ministerijos reguliavimo sferai priklausančių ūkio sričių. "Keliami klausimai ir dėl "Lietuvos pašto", Vilniaus oro uosto vadovų skyrimo, laivininkystės, geležinkelio įmonių veiklos", - sakė V. Mazuronis.

Pateikti interpeliaciją ministrui gali ne mažiau kaip penktadalis - 29 iš 141 - Seimo narių. Ministras atstatydinamas, jei už tai per slaptą balsavimą balsuoja daugiau kaip pusė - 71 Seimo narys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų