Rašyti komentarą...
tavo ziniai, mano seneliai buvo istremti i sibira ,Ciukotka,Igarka 18 metu be teises grizti i tevyne 25 metams. ir ten buvo visokiu tautu, mano mociute pasakojo kaip jiems per tvora rusu tautybes kareivukas bande paduoti suviniota cukraus gabale ir ji nusove .Ji pasakodavo kad labai ilbai regedavo to kareivuko isblyskusi veida.
Rusu tauta buvo isnaikinta kaip ir lietuviu ,bet zymiai tidesniu kiekiu.
Buvo ibauginti Berjos (gruzinas)ir Stalino ziaurumu , visi bijojo ir Rusai ir Lietuviai.
Ir kazkodel mano seneliai nesmerke Rusu tautos , o Gruzinu neapkente!
Tidel kad Hitleris buvo toks pats garbetroska ,egoistas ,cinikas ,vienvaldis diktatorius kaip ir Stalinas.
ir tavo ziniai ,tas raudonas utele buvo grynakraujas GRUZINAS ,toks pats gruzinas kaip ir Saakasvili ,dar vienas diktatorius.
B...t zmones jus visiskai istorijos nei skaitote ,nei zinote.
Neuzmirskite pridurti kad Stalinas buvo GRUZINAS ,ir kartu su Berja vygde Lietuviu Tautos kaip ir daugelio kitu tautu represijas ir neuzmirskite prideti ir Gruzijos velevos kad butu lengviau suprasti nemokantiems skaityti.
Nejaugi trokštama naujo karo? Vos spėjome atsigauti, atstatyti griuvėsius ir vėl pragaras. Reikia susitaikyti ir atleisti vieni kitiems. Niekas nenorėjo mirti. Deja... Kažkas ir šiuo metu pasišaukė stipriausius.
"nes nebuvom mulkinami prie tos valdzios ir gyvenome,o ne ubagavome,kaip dabar.."
na ir naivumas žmonių...nebuvo jie mulkinami :DDD tą nostalgiją sovietmečiui susikiškit giliai
visai pritariu žygiavimuiGegužes9ja diena..eitynes to vertos,nes nebuvom mulkinami prie tos valdzios ir gyvenome,o ne ubagavome,kaip dabar..Suka smegenis kas gali vagia paskuti vargana skatika...Tokia valdzia lauk,o mes laukiam...
tik taip galiu vertinti rusu organizacijos, iniciatyva zygiuoti Vilniaus gatvemis.
Geda-zema-graudu. Darote geda rusu vardui Tovarisci. Esate kaip stalino jaunimas - suedat lasinius, o po to iskundziat.
Vilniaus meras Navickis galėtų suruošti bendrą piderasų hitlerininkų ir stalinistų paradą Vilniuje prie savo kontoros.
facebook jie manes neislaisvino
facebook jie manes neislaisvino
Šių metų Gegužės 9 –ąją, kada tūkstančiai minės Raudonojo fašizmo pergalę prie Rudąjį ir palaimingai žygiuos su dainom - net ir Lietuvos Respublikos sostinėje, aš prašau Jus pagerbti Nacizmo ir Stalinizmo aukas.
Prisiminkite Rainių, Červenės, Katynės žudynes, IX fortą, Panerių mišką, Aušvicą ir Vorkutos lagerius, prisiminkite milijonus „dingusių“ Rytprūsių vokiečių, Varšuvos sukilėlius... Prisiminkite tūkstančius lietuvių, latvių, žydų, baltarusių, estų, ukrainiečių, suomių, lenkų, rumunų, rusų ir vokiečių... Gegužės 9-ą uždekite žvakes ant kapų, partizanų žūties vietų. Paskambinkite savo tėvams, seneliams išgyvenusiems tremtį ir stribų savivalę.. ir pasakykit kad juos mylit...
Nes Gegužės 9 –ąją mes minėsime okupacijos sukaktį ir mūsų tautiečių žūtį, kai kiti gros bajanais „Slavianką“, žygiuos ir gers degtinę.
kodel Hitleris lyginamas su ta raudona utele??

Skaitomiausios naujienos
Į viršų