Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
man tai Panka labiau panasus i Ho Si Mina
valstybine zeme reik iznuomoti simboliskai uz 1 eura,zeme niekur nedings liks valstybes.
Frofesoriui visai blogai...bet nusiramink,seneliuk,nei tau nei Galiai Drybauskaitei ,nei jokiems Sustreviciams,nepavyks numarinti Tautos.kuria tu jau senei vadini "sunauja"...tavo era baigesi,dabar Lietuva -MUSU!!!!
olandijoj zeme isnuomoja simbiliskai uz 1 eura,isnuomota zeme lieka valstybes, bet pritarukiamos investicijos ir sukuriamos darbo vietos,o lietuviai aburigenai kaip visada neranda iseites paprasciausioje situacijoje.
Citata" kviečiu veikti – siųsti telegramas VRK arba Seimui" . O dabar - klausimas V.L. Kur sias laikais surasti telegrafa ir koks amzius uz lango? Ir kodel man VL asocijuojjasi su Vladimiru Leninu kuris telegrafus ir pastus sturmavo.
MES JUSU TAIP SAKANT DEMOKRATIJA (KURIOJE NEDALYVAUJA ZMOGUS) NE TIK KAD PALAIDOSIM BET DAR IR ANT JOS KAPO NUSIHLAPINSIM. DEMOKRATIJA TAI ZMONIU VALDZIA O NE KAZKOKIU SMIRDINCIU LANDSBERGIU. JAM DAR TEKS ATSAKYT UZ TAUTOS NIEKINIMA.
cia tur but ruskelis kelia sarsala Lietuvoj,ne kitaipoi bus bedu su tuo referendum,ir pinigu ismetimas I bala.
Profesorius teisus
Profesorius teisus
@virga
Kadangi rusai puola TIK konservatorius, tai aš už juos
sitam tipuj tik vienas zodis .........sunssnukis jei galetu viska parduotu zmones jam nemotais
Jei pasirašiusieji už referendumą dėl žemės yra demokratijos duobkasiai, tai V. Landsbergis tos demokratijos mirtis.
NUO KADA REFERENDUMAS YRA NE DEMOKRATIJA ?
V. Landsbergis: už referendumą dėl žemės pasirašę lietuviai – demokratijos duobkasiai