Tarnybiniai butai gramzdina dar vieną pareigūną – įkandin buvusio VSD vadovo Arvydo Pociaus piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi apkaltintas policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius, rašo „Kauno diena“.

Vienas palankiausiai visuomenės vertinamų veikėjų, policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius anoniminiame laiške kaltinamas piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi. Jis atseit gyvenąs saugomiems liudytojams skirtame tarnybiniame bute ir itin dažnai tarnybiniu transportu važinėjąs pas šeimą į Alytų.

Pasak dienraščio, šią informaciją tikrina Vidaus reikalų ministerijos generalinis inspektorius.

Policijos departamentas kol kas nekomentuoja tokių kaltinimų ir pradėto tyrimo, kuris turėtų būti baigtas per mėnesį.  Pats V. Grigaravičius šiuo metu yra komandiruotėje užsienyje, jo telefonas išjungtas.

Tarnybinį patikrinimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba pavedė atlikti vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys. Jis prieš kelias dienas gavo „grupės neabejingų teisingumui policininkų“ pasirašytą raštą, kuriame išdėstyti tam tikri faktai apie galimus pažeidimus V. Grigaravičiui naudojantis tarnybiniu būstu sostinėje ir tarnybiniu transportu.

Skunde tvirtinama, kad V. Grigaravičius nuo 2002 m. gyvena K. Borutos gatvėje Vilniaus Jeruzalės rajone, kuris neva buvo pirktas ir įrengtas už lėšas, skirtas pagal Liudytojų apsaugos programą. Teigiama, kad šiemet šis butas buvo perrašytas iš Liudytojų apsaugos tarnybos į Policijos departamento logistikos centro balansą ir įregistruotas kaip tarnybinis.

REKLAMA

Anonimų teigimu, V. Grigaravičius, gyvendamas šiame bute, nemoka už jokias komunalines paslaugas.

Skunde pateikiama ir daugiau galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi faktų. Esą V. Grigaravičius labai dažnai, kartais net po kelis kartus per savaitę, tarnybiniu automobiliu važinėja namo į Alytų.

Dėl to V. Grigaravičiui skirtas antrasis vairuotojas, nes iki šiol buvęs vienas fiziškai jau nebepakėlė tokio dažno važinėjimo iš Vilniaus į už 100 kilometrų esantį Alytų ir atgal.

Be to, neva Alytuje policijos vadovas naudojosi dar vienu jam priskirtu tarnybiniu automobiliu. Jo priklausomybė esą įslaptinta, rašo „Kauno diena“.

 


Rašyti komentarą...
a
ai
2007-06-01 21:53:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
grigai namooo, namooo, namooo
Atsakyti
0

r
rytas
2007-05-30 08:03:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
prasideda, tokia primityvi schema, aiskiai matosi - kazkam labai konkreciai reikia Grigaraviciaus vietos, arba kazkam skaudziai uzmyne komisaras. Baikite viena karta sias makalynes, ponai politikai ir verslo rykliai, nes uzknisote juodai.
Atsakyti
0

r
rytui
2007-05-30 08:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
pala pala, kitą ėdame už dar didesnes smulkmenas, nes anas mums nepatinka. O jei Grigaravičių pajudina kas nors, tai jis kažkam užmynė. Nesvarbu, kad už butą nemoką, nesvarbu, kad valst. transportu naudojasi, juk jis geras. Tai gal nesvarbu, kad blogai dirba, kyšius ima atr net nusikaltimus daro, juk jis geras...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų