Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai tegul je ir palaiko, kad ir ufonautus iš kosmoso, jie turi atidirbti " pagal Briuselio dienotvarkę" o prie ko čia mes, kurie - dauguma - nepalaikome?
Man jų lgbt- nemalonu nei Klausyti nei Girdėti -nei Matyti . Jie Lietuvos priešintojai ir Gėda ir Bėda mūsų Tautos.
marš į mokyklą mokytis gramatikos
marš į mokyklą mokytis gramatikos
@Gabija Taip,Jolanta,Gabriele,Gabija,Danguole..jūsų brūkšniai leidžia konstatuoti,kad jums ne viskas gerai galvelėje...
Niekuomet - NIEKUOMET - Lietuvos Tautos dauguma nepalaikys LGBT - metas tai Suprasti ir Susiprąsti TAŠKAS
palaikys,ateis socdemai,bus įstatyma spr
palaikys,ateis socdemai,bus įstatyma spr
@Danguolė Taip,Jolanta,Gabriele,Gabija,Danguole..jūsų brūkšniai leidžia konstatuoti,kad jums ne viskas gerai galvelėje...
Piderastiją
O šiaip kur Jusų tokių ,, tolerantiškių" sveikinimai 15.05.24 su Šeimos Švente? Kur PIŠ,Landsbergio ir užsenio ambasadorių sveikinimai?
aha,kur taviškių sveikinimai...
aha,kur taviškių sveikinimai...
@Jonas Aš ir laukiau Vaitkaus,Vėgėlės ,, ir kitų ,kurie žygiuos sakė parade.Kur jie?
cia siaip jau yra kisimasis i kitos salies reikalus. bet musu urm tik poasidziaugs tuo manau. bet bent jau prezidentas galetu tarti pora zodziu, juk dar ir rinkimu antras turas laukia
@o bet taciau Prezidentas yra UŽ partnerystės įstatymą,ir jį remiantys socdemai irgi,kaip sakė Vilija B.
@todėl kad vis dėlto cia labiau ne apie tai, kas yra uz ir kas yra pries. bet apie bent jau minimalia savigarba. ir nora, kad kiti neiskistu i musu reikalus. butu idomu, jei Lietuvos ambasadorius pavyzdziui dalyvautu proteste kartu su Nyderlandu ukininkais ir pareikstu, kad nepritaria zemes ispirkimo istatymams. kaip tai atrodytu?
Ko toliau to aiškiau kad Gruzinai teisi,mums irgi reikalingas užsienio agentų įstatymas. Ir dar Landsbergiukas nuvažiavus į Gruziją kažką ten cipi,jau vienas(Pavilionis) dasicipejo). Landsbergi,žiūrek kad laimingai sugrižtum,Gruzinai tikrai turi savigarbą ir nemėgsta kišimo į Jų Valstybės reikalus.
@Onūtė Tau tik barščius virti,va ko reikia...rašai rusiškai ,ko pasivadini Onūūūte..Šiap Gruzija svajoja apie ES,tvarkosi viską, nori būt ES,naudotis gėrybėmis ,bet kartu laižyti putlerį.NEIŠDEGS.
Biblija moko visus mylėti
Biblija moko visus mylėti
Su tarptautine diena prieš homofobiją.
@Biblija moko visus mylėti Biblija dar moko kad tokie pedoreikalai yra sodomos ir gomoros nuodėme ir tai aiškiai reikia atskirti nuo visų mylejimo. Biblija paskaitik o paskui plepek.
o tau mažai vietos gyvenime?
o tau mažai vietos gyvenime?
@Valius Ur popiežius laimina tokias poras. Paskaitiiiiiiiik-žinai,kas taip rašo...Nei man,nei mano vaikams,nei anūkams jie netrukdo.
@o tau mažai vietos gyvenime? Toks čia popiežius kaip Tu kosmonautas,o jeigu Tau reikia anūkų gejų ir lesbių tai man NE.
neatsakinėk už Vilių,neklausiau tavęs
neatsakinėk už Vilių,neklausiau tavęs
@Onūtė Man ne,o jei tavo vaikai ir anūkai jų klauso labiau nei tavęs,tai tokia tu ir mama...
@neatsakinėk už Vilių,neklausiau tavęs Manes tikrai klauso,bet vaiko psichika nesubrendusi ir ikirus kalimas į galvą nesamonių turės neigiamą poveikį,ir lgbt to tik ir reikia,už tai jie aršiai kovuoja.
@Biblija moko visus mylėti Biblija moko mylėti nusidėjėlį, bet nekęsti nuodėmės, ten taip pat parašyta, kad jeigu žmogui nusispjaut ant Dievo valios ( kuri išdėstyta Dievo Žodyje, t.y.Biblijoje), tai jo laukia nekokia ateitis - tą mes ir matome, viskas pasimato jau čia, ir ko sulaukia tie kas gyvena priešingai Dievo įsakymams
Mažiausiai reikalingas "užsienio partnerių" kišimasis į mūsų moralės reikalus.
Su švente, draugai. Mes dabar dar ir bifobai. Paskaitykite ta tema Aleknos straipsnį LRТ.
@Bruknė mes dabar dar ir daugkartiniai kiti fobai. net dar ir nezinome visko, kam turime fobija. beje, 'jie' irgi dar nezino, nes sarasas pleciamas kasmet:)
@taip Gal geriau likti ...fobais, nei pajudėti nuo F abėcėle žemyn.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų