Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesąmonė, iš balkono irgi dūmai patenka į kaimynų butus, ypač jei vėjas palankus. REIKIA SUTVARKYTI DAUGIABUTYJE IŠTRAUKIAMĄJĄ VENTILIACIJĄ, nes tik esnat blogai ventiliacijai, užkimštai, netvarkingai gali patekti rūkalai per ventiliaciją. TVARKYKIT TŲ NAMŲ VENTILIACIJOS ANGAS. JEI PER JAS PATENKA RŪKALAI TAI PATENKA IR MAISTO KVAPAI.
Ventiliacijos sachtos privalo buti atskiros, jei taip nera tai statybu brokas- iskirsta skyle ne ten kur turi buti.
Labai gerai traksiu duma dar smarkiau ir pusiu i ventiliacija oziam taip ir reikia
būna visada, kai priiminėjam tvarkas nusižiūrėję į rusus. Kur logikos mažai, ten ir tvarkos mažai
Labai baisiai norejot kad zmonys nerukytu balkone o tai kur dabar jiems rukyt tai kur galima ten ir ruko
Kas rūkė - tas ir rūkys toliau. Negalima balkone - rūkys viduj pasislėpę, ar tam pačiam balkone protūpę. Tikrai nelakstys į lauką iš 5 aukšto, o dar kai šalta ar lyja... Nesvarbu, kas valdžioj - visos tos valdžios imituoja skatinimą mesti rūkyti... Kam smirdėjo rūkantys balkonuose, tai šiltuoju metų laiku, o dabar viduj ištisai. Kartas nuo karto pakelia akcizus - neva "pakelsim kainą - mes rūkyti"... aha... :D Pakelia 10-30 centų, rūkalius savaitę pasipiktina viduj ir toliau perka. Va padarytų pokelį ne 4 eurus, o 15 taip iškart - tada gal ir atsirastų, kas mestų dėl kainos ;)
KAS GALI RŪKYTI, TAS GALI IR ŠŪDĄ VALGYTI!
Kreipiausi į policiją tai patarė vėdinti patalpą o kaimynas rūko visą dieną
Turiu butą savo balkoną ir rūkyti negaliu namuose irgi negaliu nes kažkam tai nepatinka tai gal man ir nepatinka kai kaimynas nerukantis maistą gamina ir man reikia kvėpuoti maisto kvapais tai gal tegul negamina maisto.
Atsiranda tokių šūd**ų, kurie rūko pro virtuvės langus, tai nebesiskaito rūkymu balkone, efektas tas pats… Jokie įstatymai negalioja nepilnapročiams, galvojantiems tik apie save ir drebantiems nuo noro užsirūkyti. Apie nieką tokie negalvoja, rūko ir prie savo mažamečių vaikų - gėda.
Gėda ir įstatymo nepilnavertiškumui.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų