Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl sudaužyto visuomeninio transporto stiklo ir nuteistajam D. G. skyrė 1 300 Lt dydžio baudą.   Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad nuteistasis anksčiau neteistas, administracine tvarka nebaustas, pripažino padaręs jam inkriminuotą nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailėjosi. Taip pat teismas atsižvelgė į nuteistojo sunkinančią aplinkybę, kad jis veiką padarė apsvaigęs nuo alkoholio.   Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Incidentas įvyko Naujųjų metų naktį , kai D. G. būdamas neblaivus viešoje vietoje adresu – J. Basanavičius gatvėje įžūliais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams – kumščiu tyčia trenkė vieną kartą į visuomeninio transporto sustojimo stiklą, kurį sudaužė ir tokiais savo veiksmais sugadino UAB „JCDecaux Lietuva“ priklausantį turtą bei sutrikdė visuomenės rimtį bei tvarką.  


Rašyti komentarą...
"
"Rašytojams"
2012-11-23 09:48:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
"sudaužytą autobuso stiklą", "dėl sudaužyto visuomeninio transporto stiklo", galiausiai " visuomeninio transporto sustojimo stiklą" - ot raštininkai.. Tai ar patys suprantat, ką visdėlto sudaužė pasigėręs D.G.?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų