Rašyti komentarą...
Nepamirskit kad reikes batus buciot
O kas cia blogo? Juk ne agituot pries kazka rinko ar nujomone formuot. Nieko bloga nematau, beje niekas ir neverte eit. O siaip musu sajunginku veliava ir nemokamai galiu nest. Kuo daugiau Amerikos ir NATO pas mus - tuo maziau teroristu ruskiu.
@O kas Silpnaprotis myzlius
Tik Tėvynės išdavikai ir okupantai gali nešti amerikosų vėliavas Lietuvoje...
@Admin Bloga amerika? Ištrėmė bent vieną lietuvį Amerika kadanors? Okupavo Lietuvą Amerika kadanors? Atėmė turtą, draudė lietuvių kalbą, vykė lietuvių genocidą taip kaip ruskiai akdanors??? Ne. Tia kodėl man turėtų būt bloga Amerika???? Jei ne Amerika tai dabar gyventum taip kaip gyvena Lugandonija ir Daunbasas.
@Admin Uz 50 euru nestu ir rusu veliava ir raudona sssr veliava, o jaj kaina pakiltu manau isvis vos ne orgija galetum daryt
Idomu lanzbergeris irgi gavo 20 eur?
Čia turbut ,kaskas negraźiai pajuokavo? Tai gal maźiau tu veliavu neškit ,ne 100,jei neturit tiek savu źmoniu,bet nenueikit i lankas? Tai kodel negalima duoti rinkejui nors 10 euru ,kad eitu balsuoti uź norima partija,juk jis irgi gaišta laika? O vat veliavai nešti ir 20 negaila. Ko dar prisigalvosim,ar sitaip galima?
prie ko cia ta amerika.cia lietuvabl
o prie ministerijos su plakatu pastovėt, kiek moka? eiciau padirbėt
Va, va. Ir aš ateisiu už 20 eurų. Tikiuosi, klauptis ir atsiprašyti nereikės?
Laba diena aš galiu nešti savo vėliavą
@Kęstutis Turesit susimoket
Aš irgi noriu nešti vėliava
Į viršų