Už žmogaus sužalojimą ir žiaurų susidorojimą su gyvūnu 42 metų uteniškis nuteistas 20 mėnesių laisvės atėmimu, tačiau bausmės vykdymas atidėtas dvejiem metams. Tokį sprendimą priėmė Utenos rajono apylinkės teismas.

Nuteistasis taip pat įpareigotas atsiprašyti nukentėjusiojo, jam nurodyta pradėti dirbti ar užsiregistruoti darbo biržoje, be teismo sutikimo nekeisti darbo vietos, be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, sutikimo neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms, atlyginti 10 tūkstančių litų neturtinės žalos ir 2280 litų gydymo išlaidų.

Valstybinį kaltinimą nagrinėjant bylą teisme palaikęs Utenos rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Ramūnas Dubrava teigia, kad kaltinamasis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, padarė du smurtinius nusikaltimus - prieš žmogų ir gyvūną, todėl sulaukė įstatymų numatytos baudžiamosios atsakomybės. Byloje surinkti duomenys paneigė gynybos versiją, kad 26 metais jaunesnis ir fiziškai stipresnis už nukentėjusį asmenį kaltinamasis veikė būtinosios ginties sąlygomis.

Pasak prokuroro R. Dubravos, byloje pateikti faktai ir specialisto išvada dėl šuns žūties patvirtino, kad nukentėjusiosios augintinis nugaišo kentėdamas skausmą - tokio žiauraus elgesio su gyvūnu netoleruoja visuomenė ir įstatymai.

REKLAMA

Praeitų metų gegužės viduryje neblaivus vyriškis, asmeninio konflikto metu smogęs kumščiu į veidą nukentėjusiajam, sužalojo dešinę akį. Pastarasis po smūgio nebegalėjo nieko matyti, nes turėjo regos problemų ir su kita akimi.

Tų pačių metų rudenį smurtautojas padarė dar vieną nusikalstamą veiką žiauriai pasielgęs su gyvūnu - Utenos rajono Leliūnų seniūnijos Antalgės kaimo vienos gyventojos ūkiniame pastate jis kankinamai žiauriai susidorojo šunimi.

 


Rašyti komentarą...
R
REIKIA
2012-04-06 19:36:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
jį iškastruot ir paleist. Tegul kankinasi kaip tas nabagas šunelis. Nenustips-tegu gyvena, nustips-vienu išgama mažiau, oro negadins normaliems žmonėms
Atsakyti
0

K
Kvailys
2012-04-07 10:56:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia skriausti vaikus tada būsi kaukėtųjų saugomas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų