URM perspėja dėl kelionių į Gruziją

Dėl įvykių Turkijoje su sunkumais gali susidurti keliaujantys iš Gruzijos arba į šią šalį, perspėja Lietuvos Užsienio reikalų ministerija.

40

Pasak pranešimo, tranzitu per Turkijos Stambulo ar Ankaros oro uostus iš ar į Gruziją vykstantys keleiviai gali susidurti su trukdžiais dėl sustabdytų skrydžių šiuose oro uostuose.

Iš Gruzijos negalinčius išvykti piliečius URM prašo kreiptis į oro skrydžio bendrovę dėl detalesnės informacijos apie skrydžių atnaujinimą ir kitas jos teikiamas paslaugas.

Prireikus konsulinės pagalbos siūlo kreiptis visą parą veikiančiu telefonu +370   236 2444, arba elektroniniu paštu  [email protected]

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešintos naujausios siaubo Turkijoje akimirkos

Tuo tarpu  laikinus ribojimus kirsti sieną sausuma ir jūra Gruzijos piliečiams sienos su Turkija perėjimo postuose ir oro uostuose Gruzijos vidaus reikalų ministerija šeštadienio popietę atšaukė.

Turkijoje penktadienio vakarą kariškiai bandė surengti perversmą, bet pučas žlugo. Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šeštadienio rytą paskelbė kontroliuojąs padėtį šalyje.

Perversmininkai naktį surengė virtinę sprogimų, aviacijos antskrydžių ir šaudymų, per pučą žuvusiųjų skaičius išaugo iki 90, nurodė valstybinė naujienų agentūra „Anadolu“, pridurdama, kad sužeistųjų yra per tūkstantį, sulaikyta per 1,5 tūkst karininkų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų