URM: į Lietuvą iš Londono galės grįžti daugiau lietuvių papildyta 17:43 val.

Pirmadienio vakarą specialiu reisu iš Londono į Rygą galės atskristi daugiau lietuvių nei planuota anksčiau, BNS pranešė Užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovė.

Pasak ministro atstovės spaudai Vytautės Šmaižytės, lietuviams bus pasiūlytos vietos, kurių atsisakė Latvijos ar Estijos piliečiai. Anot jos, iš viso grįš 66 lietuviai – 13 daugiau nei planuota anksčiau.

„Gali būti, kad grįžtančių lietuvių bus ir šiek tiek daugiau – turime informacijos apie skrydžio atsisakiusius kitų šalių piliečius, laisvos vietos bus pasiūlytos mūsų žmonėms. Ambasada skambina ir informuoja“, – BNS sakė V. Šmaižytė.

Be to, pasak jos, dar vienas Lietuvos pilietis pareiškė norą grįžti antradienį į Taliną specialiu Estijos oro bendrovės reisu, tačiau galutinė informacija apie tai paaiškės antradienį. 

Anksčiau skelbta, kad Iš Londono į Rygą „Air Baltic“ reisu pirmadienį vakare parskraidinami 48 suaugusieji ir penki vaikai iki dvejų metų. Visi jie dėl atšauktų skrydžių iš Jungtinės Karalystės negalėjo grįžti į tėvynę.

Iš Rygos į Lietuvą tautiečiai bus atvežti dviem autobusais. Jie privalės izoliuotis dešimčiai dienų arba turėti ne senesnį nei prieš 48 val. atlikto koronaviruso testo neigiamą rezultatą.

Lėktuvas iš Londono Gatviko oro uosto išskris 17.30 val. vietos laiku, Rygoje jis planuoja leistis po 22 val. vietos laiku.

Be to, Baltijos šalių užsienio reikalų ministrai šią savaitę planuoja tartis dėl komercinių skrydžių su Jungtine Karalyste atnaujinimo nuo sausio 1-osios.

„Labai svarbu, kad Baltijos valstybės dėl skrydžių atnaujinimo apsispręstų kartu. Palaikome nuolatinį ryšį su kolegomis Estijoje ir Latvijoje, tikimės vieningo šalių apsisprendimo jau artimiausiu metu“, – BNS sakė ministras Gabrielius Landsbergis.

Lietuvoje prieš savaitę įsigaliojo draudimas keleiviniais lėktuvais atvykti iš Jungtinės Karalystės dėl šioje šalyje plintančios koronaviruso atmainos. 


Rašyti komentarą...
S
Senjora
2020-12-28 15:57:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kam gi juos grąžinat,kad daugiau viruso išplatintų?Lai sėdi dovanų prisipirkę!!!.Juk puikiai žinojo kur važiuoja.
Atsakyti
-6

A
Alina
2020-12-28 16:21:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vat čia tai visiškas išsityčiojimas iš mūsų visų!!! Šalies viduje, judėjimas yra draudžiamas ir baudžiamas, o iš šalies, kurioje plinta nauja viruso atmaina ir kaip mums sako, kad plinta labai greit, vėl leidžia grįžti....
Tympt už vadžių ir vėl nuo pradžių..
Atsakyti
-4

y
yyyyy
2020-12-28 15:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
.....o sako kad pinigai beėgiai ......jie viską gali......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų