Rašyti komentarą...
Nu tai taip.jiem reike butinai surinkti 70% pasiskiepijimu,nes kitu atviejiu negaus dviejiu milijardu euru,is eu.nebus progos pasivokt.
Jau bent mastyma ijunkit,viskas vyksta 1,5 metu,i diena grubiai imsim 500 nauju ligoniu,+ valdzios matematika 1,5 mln paskiepytu,gal jau stabdykit arklius klounai
Nesuprantu. Ko tie antivakseriai skelbesi, kad jiems ir be galimybių paso gerai? Tai reiškia, kad einą prieš savo įsitikinimus? Debilai ir tiek.
Pajimciau du
@CCCP Kur daro ir as paimciau
As geriau padirpta turesiu pasa o ne asilo pasa kur valdze suka juoda versla uzteks tu nesamoniu
Jolanta, kaip galima nusipirkti invalidumas? Turiu invalidumas 30% darbingumo lygi. Net neteko nusipirkti invaliduma. Kas du metus reikia prasitęsti man ir per 11 metu ni karto neteko mokėti kad man skirtumas invaliduma. Gydytojai ką mato kokias lygas,ta ir rašo. O tau brangute reiktų kreiptis pas psichologus. Už toki mela galima paduoti tave į teisma Už tokias nesąmones.
@Mumitrol Labai paprastai.Jei tau priklauso bent koks invalidumas. Tai gali pasidaryti 2 ar 3 grupė visam gyvenimui. O ne vaikščioti kas du metus ir prašyti malonės.
@Mumitrol Taigi tik pernai buvo daug nubaustų komisijų darbuotojų dėl šios priežasties. Televizija, laikraščiai skambėjo. O jūs sakote, kad melas. Aš lygiai taip pat nesuprantu, kaip įmanoma invalidumo pažymėjimą nusipirkti? Juk reikia tiek daug praeiti gydytojų, Kiek vien tyrimų! Pats esu nuo 2000. Tačiau, jei iškapstė, tai tep išeina, kad galima.
@Mumitrol Jaigu Jolanta meluoja tai tu vagi
Labai teisingaisneka
1500e baudos irgi turbut px?
As toki irgi turiu,px man...
@Arnis 1500baudos irgi irgi turbut px
Invalidumus nusiperka, o cia....GP

Skaitomiausios naujienos




Į viršų