Rašyti komentarą...
Kam tas kerštas :) Dirbkit kartu ir bus viskas ok! O čia, kaip kokio vakio nesubrendėlio...dabar aš jum parodysiu :))
TAI REIŠKIA- NE, KAIP GERIAU, O IŠ PRINCIPO....
Moterų valdžia gerai, nes jų interesai arčiau šeimos, kainų, daugiau gyvenimiški ir žolytės bus, ir spalvotų vėliavėlių, svarbiausia, kad moterytės dirbtų savo protu ir nesileistų būti tampomos už virvelių.
@Marionetė Šitos prie šeimos, nebent vienalytės, gal neskaitei ką kalba
Karbauski susirūpinkit "neličiamųjų" leidiniu.Ko bijojot pasirašyti,kad esate autoriai.Dabar Tomaševskis serga,kad jų partija liko už borto.Man 75m -atsibodot!
bobos bobom. vienintele faina moteris tai Čmilytė, kitos dvi kazkokios pajotzargos isterikes... nu bet pimpiniai iskrypeliai valdzioje tai jau poviskam.
@ajajaj Visos vienodos
ka cia kalbet visi jie ten vienodi .zmogum nesirupina
Tikrai nebus... Tiek měšlo, skolų ir piniginių skolų paliks mužikai, kad bus rūgštu visiems. Ir vėl "konservatoriai liks kalti". Gal vieną kartą kolchozo pirmininkas užčiaups savo kakarinę? Tie patys pliurpalai. Geriau pasigirk kiek skolų palieki
@Hehe O tu paskaičiuok kiek skolų ir su kokiais procentais paliko koncrvai, kokias skyles paliko biudžete ir tada komentuok
@Hehe O kiek konservai su arkliagalve paliko,šitie anot tavęs kolchoznikai ,bent jau kiek galėjo tiek grąžino, o tie nusimuilino apsivoge ir vėl vogs
O jeigu bent kiek pasidarys lengviau, darysime viską, kad tai nebūtų. Mes kolūkiečiai stirpūs, bet durni...
@Kolūkietis reikalauju per 100 dienų legalizuoti narkotikus, ilgiau neištversim, nes jau prasidėjo lomkės
@Armona geras :))) gal ir legalizuos :))
@Armona Jau greitai dabar narkotikų ir pensininkams prireiks
Tik nereikia mūsų gąsdinti.
@Oi Pagaliau Naisiu kolchozo pirmininkas gaus atsisakyt savo zemiu : Kadangi zemes uzrasytos ir ant zmonos / o jos jokie velniai net zurnalistai nerada !!??/ Zemes uzrasytos vaikams ? - Irgi tik fikcija ?? Pasirodo . vienas stiprus Maskvos remiamas zulikas daug metu mulkino Lietuva ??! Bet jau pabaiga.. -. o prokuraturai bus tik pradzia ??
@Voldemaras Ar paties žemes paėme? Ko visą laiką rūpinatės dirbamomis žemėmis. Kodėl nesirūpinate Gabrieliaus motinos užgrobtą kaimo keliuką,kad žmonėms nėra kaip išvažiuoti.
Tai aišku kad lengva nebus nes reikės valstiečiu visa mėšla išvalyt
@Jole valdžiios viršūnėje bus trys bobos. Kuri nusileis ?
@Jole Jie "valstiečių mėšlą" labai greitai uždengs savu...
@Jole Respekt.. palaikau
@Jole Taip Jole, nes valstiečiai nepajėgė per 4 metus jų prikausto šūdo, kaip jus rašote, iškopti!
Į viršų