• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Augančios kainos smaugia vis daugiau tautiečių ir toliau didina skurdą. Pabrangus praktiškai viskam, žmonės skaičiuoja, ką gali nusipirkti, o ko jau nebe.

Augančios kainos smaugia vis daugiau tautiečių ir toliau didina skurdą. Pabrangus praktiškai viskam, žmonės skaičiuoja, ką gali nusipirkti, o ko jau nebe.

REKLAMA

Paramos organizacijos pastebi, kad tenka padėti vis didesniam žmonių ratui. Tačiau didžiausias nerimas dėl ateities: karui Ukrainoje nesibaigiant, kainos gali dar labiau pakilti. Šilumos ir elektros tiekėjai spėja, kad per kelis mėnesius skolininkų padaugės.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje.

Viena Lietuva maudosi babkemis, turi ypač gerus verslus, darbus, ir pajamos jiems auga nuolatos, nes šie žmonės uždirba, plius dar ir investuoja, butai nuomai (matote kaip nuoma kyla o jiems pinigai dar labiau į kišenę krenta) energetika, verslo plėtra ir t.t. šie žmonės kaip tik nieko nejaučia, ai dar uzmirsau paminėti kas gerai gyvena tai biurokratai dirbantys geresni darba, vadovaujantys jie taip pat neblogai gyvena, ypač gerai, kita Lt pusę dirbantys fabrikuose, parduotuvėse,viešbučiuose, ir pan gauna centus už darbus, nes atseit nėra už ką kelti algų, senjorai iki 400eur pensijomis ir pan...tiems žmonėms labai sunkų o jų Lt yra daugiau negu pusė...valdžia galvoja gal MMA padaryti ar ne 630eur į rankas tuo tarpu Vokietijoje jau 2000eur nuo rudens vidurio...jei mūsų valdžia būtų Vokietijoje ji nekelti nieku nes sakytų krizė Vokietijoje...idiotizmas, valstybė turi dirbti žmonėms ir verslui naudingai...man asmiskai gėda kad Lt jau tiek metų ES ir vis dar neturi lėšų nei keliams taisyti, nei mokyklų renovuoti, nei mokytojų, medikų algų kelti, nei medicinos prieinamos padaryti, o šitiek ES milijardų gauna, kur juos deda...?
Eilės prie labdaros valgyklų,badaujanciu skaičius auga... Baisu kad Šv eikas pensijų nesumažintu,kaip per ankstesnė krizę
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų