Rašyti komentarą...
Įdomu, o ką NATO vadai sako dėl tokio Lietuvos sprendimo? Juk kaip suprantu visi kariniai veiksmai ir karinė pagalba ne NATO šalims turi būti derinama su NATO vadovybe.
Įdomu, keliems bairachtarams Ukrainos piliečiai "susimetė". Kažkaip neteko rasti info. Kas turėjo pinigų, tie pabėgo, o vargšai liko. Pasmerkti beprasmėms žūtims.
Kas per nesamonė dažyti orlaivį LT spalvom(kaip suprantu skiriamaisiais ženklais)? Jei jį numuš, formaliai bus galima laikyti Lietuvą įsitraukusia į karą ir suduoti prevencinį smūgį kad ir raketomis ir tai nebūtų laikoma karo nusikaltimu. Šito vengia net didžiosios šalys, neduoda orlaivių, o mes ką - narsuoliai? Nieko nepasimokėm iš Taivano istorijos? Kad padovanojo gerai, bet kad atiduotų be jokių skiriamųjų ženklų...
tiesa apie Ukrainą ir ne tik
tiesa apie Ukrainą ir ne tik
laisvaslaikrastis taškas lt
Šaunuoliai lietuviai!O vatnikai iš pykčio tegul alkūnę graužia!
Lenkija ukrainiečiams nuo liepos 1 dienos nemokės išmokas. Lenkai protingi ne taip kaip lietuviai
@Tai va Tai tu lenkas ar lietuvis?
Uz likusius pinigus Tapinas nusipirks dar viena kavine Vilniuje.
@Lina Jei pačios vidus supuvęs-tai tikrai ne visų lietuvių!!!
Koncervatoriu komentatoriai užzombinti. Tapinu jei į kišenę nekrenta jis jokios veiklos nevykdo. Kaip buvo kaip mokytojai lipo per langus. Tapinas vedė koncervatoriu užsakymų. Kodėl dabar nieko nedaro. Kainos kyla infliacija 19%. Ir žiniasklaida tyli. Ir jus koncervu garbintoju šutve viskas gerai.
@Na Troli, nematuok kitų pagal save. Tai pas jus renka pinigus "mirštančiam" vaikui ir dingsta suvisai. Nesiusk, nieko nebus, kaip nori, jus, rusofashisto, neapkenčia visas pasaulis ir jūs visi, su savo pedofilu caru, atsidursit istorijos šiukšlyne, visų keikiami ir apspjaudyti. Kiti baigsit savo egzistenciją kartuvėse, nes to, ką pridarėt, pakarti reiktų po kelis kartus. Deja, mirštama tki kartą.
@Na Nuo kada Tapinas kainas mažina?!!!!Tau jis toks galingas atrodo?Tada faina!!
Nebukit naivus. Juk meluoja kažką suka. Sakė dronas kainuoja 5 milijonai o dabar atpigo. Ir Turkija dar dovanoja drona. Tai grąžinkite pinigus. Po sausio 13d Lanzbergiai ir rinko iš žmonių aukas. Auksą įvairius juvelyrinius dirbinius valstybei padėt. Kur kieno kišenėje nugule? Kabina Tapinas makaronus ir jus patenkinti. Skanaus.
@Nutap Tamsta tikras avinaprotis, net paskaityti nesugebat....
Atmetus kra6tutinius vatininkus , atmetus tautos mėšlo delegaciją , kuri du kartus jau vyko draugauti su Baltarusijos cariuku------mes esam jėga . :) Globalizacija :) ir čia pasireiškė -----puikiai išmokom turkišką žodį Bayrak tar ===vėliav nešys :)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų