Rašyti komentarą...
Nuo ko laisvoje šalyje nuo ko kur ta laisvė žodžio ištart negali kitos nuomonės pasakyti negali tai nuo ko nuo ruso aš kitaip pasakyčiau nuo Briuselio tai lygiai tas pats tai kur laisvė tik gali išvažiuot į kitą šali laisvai tai ir viskas bet reikia turėti pinigų o jų gerovės valstybėj ne visi turi tik išrinktieji
Propatria turėjo su deglais žygiuoti nuo Basanavvičiaus iki Lukiškių. bet to nebuvo. Gedimino prospektas buvo užtvertas ir buvo sukrauti laužai, tam , kad jaunimas negalėtu praeiti. Va tokia šlykšti šimašiaus gudrybė.
Taigi būtų gražu jei ne ta kalba iš balkonėlio, net visiškai ne į temą, gėda šis senolis jau visiškai kukū......
Ačiū Ukrainai už laisvę. Valio didvyriams. Tik Ukraina tapo Lietuvos laisvės garantu. Remkim Ukrainiečius viskuo kuo galime. Aukokim. Jiems kiekvienas euras - mūsų laisvės akimirka. Ukrainos ambasada - 1418 - skambutis 3 eurai.
Vilnius toks didelis miestas, tiek daug gyventojų, o į šventę susirinko daug žmonių, bet ne tūkstančiai, kaip kad rašo. Tokią svarbią mums dieną galėjo ir gerokai daugiau miestiečių dalyvauti.
Turime būti vieningi , nebijoti spręsti problemų, numesti kelio dėl takelio. Ir daug ką galime nuveikti jei nebus tiek tarpusavio pykčio ir paniekos.
nebalsuoti,uz konservas,liberastus ,laisviecius,socdemus,darbiecius,skverneli ,kol bus sistemines partijos o ne atsiri kandidatai tol bus bardakas vogs kiek gales ir jokios atsakomybes.
Graži šventė,gaila kad baigesi
Sudėjus visą ministerijų ir visokių tarnybų planktoną matosi kad atėjo tik nedidelė dalis , dauguma ilgąjį savaitgalį leidžia Egipte.
@Tik tiek ir matosi, kad laisvi žmonės gali švęsti Vilniuje, Kaune, Egipte, Tunise ir kur tik nori. Tai ir yra tikroji laisvė. Tegyvuoja nepriklausoma Lietuvos valstybė!
@Pilietis Tu kur ta laisve matai? Pedofilijos klestejime?
Plojimai ir vėl įrašyti buvo? Gal kas girdėjo ? Man tolokai važiuot, kad po balkonėliu pastovėt na ir kiaušiniai žiauriai pabrango.
@Lina girdėjau kaip žmonės plojo. Džiaugėsi taika Lietuvoje, o kiaušiniai jau pinga, vištos kieme bėgioja. Geros naujienos.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų