Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tuo patikėti, ką patyriau prieš pora mėnesių, o man jau virš 70 m. Atvažiavo į Klaipėda anukės , kuria teko auginti ne vienus metus, kai tėvai išvyko už sienos ,vyras į jų šeimos butą, neva, daryti remonto, iš Vilniaus. Padaviau visus raktus, jis ten liko, aš išvažiavau į savo butą. Lyg tai aptarėme, kokius baldus reikia išvežti. Atvažiavau po 2 dienų ,į butą patekti nebegalėjau, pasikeitė spynas. Kai per prievartą patekau į butą, negalėjau patikėti ką pamačiau, tvarkėsi savarankiškai man mažai pažįstamas žmogus, knisosi po visus ten esančius šeimos daiktus, moteriškus net mano triusikus, ištikrino visus popierėlius, kai aš norėjau užrakinti bent vieną kambarį, jis išėmė spyną. Kai jam pagrasinau,kad iškviesiu policiją, jis sako aš tau iškviesiu, bernas man mažai pažįstamas, mačiau kelis sykius, jis ėmė mane erzinti , kaip šunį dar mane filmuoti,įrašinėti, artintis, lįsti prie manęs, kišdamas į veidą bet ką, sakydamas nu dar nu dar, aš pagriebiau po ranka pasitaikiusę šakutę ir pasakiau jei dar artinsies, įvarysiu ją tau. Tai taip, pasirodo , žmonės arbą nužudo arba sužeidžia vienas kitą. Mano nervai jau nebelaikė. Klausiu bendrai kas tu esi ,sako šeimininkės žentas, o tu sako esi niekas, pasirodo, tikrai gudrus durnius, aš nebuvau pasiėmusi dukros įgaliojimų, todėl policijos neiškviečiau, ko dabar gailiuosi. Galvojau, gudrus durnius, aš be įgaliojimo jo neįveiksiu. Tai buvo košmaras, bernas butą nudarbavo, baldus išvežė savo nuožiūra, kad butas taptų nenaudojamu, supratau, kad nebuvo rankose, kurios išdygusios iš šiknos, laikęs statybos instrumentų. Atvažiavo su tikimybe rasti buto dokumentus, atseit jis su mano anuke dabar tvarkys buto reikalus, tai įtikino, plovė smegenis berno motina, kad pasidarytų pinigų ir investuotų į Uabą GOTAS Vilniuje, nes uošvė su vyru yra jos akcininkai. TAI VA TOKIE LIETUVIAI, TAIP IR KLESTI SMURTAS, PRIEVARTA.
Smurtautojas visada sumenkina savo smurtinius veiksmus. Visada!
O kalėjimuose apskritai visi nekalti sėdi.
Smurtas ir vis dar smurtas, ir kada jis baigsis. Nejaugi mes nieko daugiau nemokame, kaip tik smurtauti. Su smurtu užaugome, su smurtu gyvename, su smurtu mirštame. Tad toks tas mūsų trumpas gyvenimas vien smurtas ir nieko daugiau. Sunku man tai suvokti ir suprasti, atrodo, kad gyvenimas be smurto, patyčių, užgaulių, apgaulių yra neįmanomas. Tad ko tuomet gyvename kartu, jei nesugebame sugyventi. Būti doru, sąžiningu, padedančiu, užjaučiančiu ir mylinčiu žmogumi yra nemadinga. Gal vis dėlto atsibuskime ir supraskime, kad smurtas niekur nenuveda, kad alkoholis ir narkotikai nėra mūsų draugai, kad gyvenimas be smurto irgi yra įmanomas ir nuostabus. Gal būkime vieni kitiems draugais o ne priešais. Kad šeima yra ne ta vieta, kur reikėtų demonstruoti savo jėgą ir galią, tam yra kitą vietą. Šeimoje vyras ir moteris turi būti partneriai ir siekentys vieno tikslo, o ne priešai, kuriuos jungia vien lytiniai santykiai. Mes visi norime šeimos, kur jaustumėmis saugūs ir mylimi, kur galėtume augti kaip asmenybės, kur turėtume gyvenimo ramstį ir užuovėją. Nes niekas nežino kas jų laukia gyvenime, su kokiais iššūkiais gali tekti susidurti. Juk moterys tikrai labai rizikuoja, nes joms tenka gimdyti vaikus, juos užauginti, išleisti į gyvenimą, o ir pačios nežino ką gali tekti iškentėti ir kokius pokštus gyvenimas gali pateikti. Tad kuriant šeima reikalinga ne tik pagarba bet ir garantas. Šeima tarsi investicija, draudimas ar net apsauga. Branginkime savo šeimas ir nustokime smurtauti, nes tirai nežinome kas mūsų laukia šiame gyvenimo sunkiame kelyje.
@Beprasmės mintuys Man 39 metai, užaugau tokioje šeimoje, kurioje tėvas auklėdavo diržu, arba kas po ranka pasitaikydavo, beje, iš laido skaudžiau kliūdavo, ir tai, ne už blogą elgesį, o už "blogus" pažymius... Kenti psichologinį, fizinį, spaudimą šeimoje, toks nepasitikintis dar turi kaip vergas eiti į mokyklą ir ten patirti patyčias, nes neturi jokios savigarbos ir pasitikėjimo... Baigiau tas 12 klasių kaip kokį lažą, apie jokias vaikų teisių tarnybas net negirdėjau tuo metu, o jeigu ir būtų, būčiau bijojęs net kreiptis... Smurtas gimdo smurtą, todėl gyvenu vienas, nes šeimos nenoriu, nes bijau, kad nesugebėsiu suteikti laimės, būsiu toks pats žmogus, kurio pats bijojau...
Pagaliau pripažinta, kad smurtas egzistuoja..Bepigu smurtauti, kai jėgos yra tiek, kad nei rankų nei kojų nepanaudojus skrendi- su krūtine stumdant iš vienos vietos į kitą įvaro tokį išgąstį ir baimę, kad pati gali pradėti gintis..O kai jėgos neturi ir niekad nesimokei muštis, gaunasi kas rankoj tas kaktoj ..Va tau ir smurtas.Jiems tai yra pramoga ir žaidimas, nes žino, kad visad laimės..O dabar bent namuose šiltoje lovytėj nenakvoja..Vietoj šalto dušo.
Dabar smurtautojas tas kuris antras skambina
Argi susipykus reikia kviesti policiją?Šitoks masinis nusikalstamas smurtavimas neįtikėtinas,nes išvarytasis netaps geresniu.Kaip po to gyventi neįsivaizduoju
Toks irvyras kad smurtauja prieš silpnesni o tegu pabando prieš kokį stiprų reikia uždaryti.
tada jau geriau vienam, parsivesi kokią avies galvą ir vaikščiok ant pirštų galų, kad iš nuosavos trobos neišmestų.
@užkietėjęs Kiekvienam savas kelias. Kiekvienas mes tai suprantame savaip. Tačiau galiu pasakyti vieną, jei kažkas kitam daro blogą, tai jam tas blogis greitai atsirugs ir sugrįš bumerangu. Nedaryki to ko nenori, kad tau darytų, nesakyki to, ko nenori pats išgirsti. Vadovaukis šia tiesa ir viskas bus gerai, ir nebereikės parsivesti avies galvos, o galėsi parsivesti normalią moterį.
Ne viena artistė krokodilo ašarom taškysis.
@Jo O taigi ar gražu taip .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų