Vėjas ir Nemuno srovė iš Rusijos į Lietuvą atplukdė tris kaimyninės šalies pramogautojus, upėje plaukiojusius su pripučiamu čiužiniu.

Sekmadienį popiet VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai vaizdo įranga užfiksavo tris Nemune, Rusijos pusėje, pramogavusius asmenis. Juos bei pripučiamą čiužinį upės srovė nešė Lietuvos teritorijos link. Netrukus VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip trijulė išlipo ir ėmė vaikštinėti Lietuvos pakrantėjė.

Tuo pat metu čia jau byvo ir pasiųstas tarnybinis pasieniečių kateris, kurio ekipažas trijulę sulaikė.

Visi trys vyrai prisistatė Rusijos piliečiais – 23, 26 ir 32 metų. Jie pasieniečiams aiškino, kad valstybės sieną pažeidė netyčia – juos esą atplukdė upės srovė ir vėjo gūsiai.

Bardinų užkardos pasieniečiai trims vyrams pradėjo administracinę teiseną dėl valstybės sienos pažeidimo dėl neatsargumo.

Apie įvykį VSAT pareigūnai pranešė kolegoms Kaliningrado srityje. Rusais prisistatę asmenys laikinai saugomi Bardinų užkardoje. Jų tapatybės tikslinamos.


Rašyti komentarą...
žinovas iš ŠANČIŲ
2010-06-28 13:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar tie rusai nežinojo ,kad poilsiauja prie ES sienos,ar tai dar vienas bandymas tarptautiniam incidentui.Tad jei jau taip atsitiko,turi būti baudžiami GRIEŽTAI PINIGINE BAUDA,kad prisimintų ir kitiems paporintų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų