Rašyti komentarą...
Koks dar reformos peržiūrėjimas! Kuo greičiau spirti iš posto šį neadekvatų ministrą ir perduoti jį teisėsaugai! Tiek jau pridirbta, kad vargu ar kas nors beatitaisys?
Ministrai kurie nieko nedarė, patarinėja dirbančiam. Gal Dulkys ir daro klaidų, bet reformuojant seną biurokratinę sovietinę sistemą, klaidos neišvengiamos. Visose valstybėse vyko ir vyksta reformos ir Lietuva čia neišimtis. Juokinga , kai nieko nedarantis ir nieko apie mediciną neišmanantįs veikėjai patarinėja ministrui. Kai ligoninėse direktorių postuose sėdėjo seni komuniagos- tai viskas buvo gerai???
@kaubojus Vl clienas...
Buvę ministrai socdemai(komunista) ,anksčiau gyrę tvcarką Baltarusijoje,dabar tuo klausimu nutryli,bet užsiima kita griaunamąja veikla, Suprask mauras turi atidirbti,,,
Kada šitas ufonautas ministras dinks iš horizonto su savo kosminiais planais ,kur žiūri Prezidentas jis jį paskyrė ,ar jau nerūpi " gerovės valstybėmis jos žmonės.
Prezidentas pats išmano tik apie slogą
Prezidentas pats išmano tik apie slogą
@Taigi Jo patarėjai, paimti iš neaišku kur - nė velnio neišmano taip pat
@Taigi . Rasai nesamones ir galvoji kad taves kas nors klausys.
Trys nieko nepadarę ministrai
Trys nieko nepadarę ministrai
moko Dulkį kaip jis turėtų nieko nepadaryti. Bet Dulkys yra kietas biurokratas - kai jam liepia nedaryti to, ko jis neišmano, tai jis būtinai darys. Socialdomkratų ministrai nesugriovė sovietinės sveikatos apsaugos sistemos ir ta dar šiaip taip veikė, bet Dulkys ją sugriaus, o vietoje sugriautos nieko nesukurs, turėsime griuvėsius, vietoje blogos sistemos nebeturėsime jokios sveikatos apsaugos sistemos - nei poliklinikų, nei ligoninių, anei gydytojų
@Trys nieko nepadarę ministrai Visose valstybėse vyksta reformos ir LIetuva čia neišimtis. Seną sovietinę biurokratinę sistemą senai reikėjo sugriauti, ką ir daro Dulkys. Pirmas ministras , kuris kažką daro, nenuostabu, kad yra ir klaidų; reformuojant ir dirbant klaidų neišvengsi. Na o "patarinėti" dabar visi gudrūs.... ir jokių griuvėsių nebus; jau senai ta sistema sugriuvus ir reformos yra būtinos.
Seni kompartijos asai,ko patys nepadarę,siekia trukdyti viskam.... Kaip ir Olekas net ir kariuomenę griovęs,o dabar gudruolis iš Briuselio.
Iki šiol stebiuosi tuo, kad konservai nerado geresnio kandidato į ministrus nei šis svajoklis. O prezidentas tokį ir palaimino. Kentėkit baudžiauninkai, jūsų sveikata paskutinėje vietoje.
@Bobutė Svajoklis???- Tai LR sveikatos sistemos naikintojas...Tikras savininko ozio clienas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų