Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai Kenos geležinkelio poste sulaikė didelę rusiškų cigarečių kontrabandą. Rentgeno sistema traukinio cisternoje padėjo aptikti 500 dėžių įvairių rūšių nelegalių rūkalų, kurių vertė - 1,5 mln. litų.

Pasak Muitinės kriminalinės tarnybos atstovo spaudai, VTM pareigūnai Kenos geležinkelio poste pasirinktinai tikrino iš Rusijos Federacijos per Baltarusiją į Lietuvą atvažiavusio traukinio krovinį. Rentgeno kontrolės sistema patikrinta ir cisterna, kuri pagal pateiktus dokumentus turėjo būti tuščia ir iš Sankt Peterburgo gabenta į Kauną.

Išanalizavę gautus radiografinius vaizdus pareigūnai pastebėjo, kad šioje talpoje gausu įtartinų objektų. Patikrinus detaliau paaiškėjo, kad į Lietuvą mėginta įvežti stambią cigarečių kontrabandą: cisternoje muitininkai aptiko šimtus dėžių įvairių rusiškų rūkalų.

Kontrabandos siunta buvo supakuota išradingai: kad dėžės kelionėje nesivartytų, nelegalių rūkalų gabentojai jas sutvirtino specialiomis plastiko juostomis. Pačios dėžės buvo sukrautos cisternos galuose, centre palikus tuščią tarpą. Tai, matyt, padaryta tam, kad pažvelgus iš viršaus, per talpos liuką, cigarečių nebūtų galima iš karto pastebėti.

Iš viso muitinės pareigūnai cisternoje rado 500 dėžių kontrabandinių cigarečių: 360 "Jin Ling", 125 "Maksim" ir 15 "Saint George".

Muitinės pareigūnų žiniomis, ši cisterna toliau iš Kauno turėjo būti gabenama į Klaipėdą, o iš ten - plukdoma į Didžiąją Britaniją, taigi sulaikytos cigaretės veikiausiai buvo skirtos Vakarų Europos rinkai.

Apie tai žiūrėkite LNK žinių videoreportaže

MKT nuotr.


Rašyti komentarą...
l
liocikas
2010-01-18 14:57:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ar buvo sunku pasekti sisternos kele ir sulaikyti tikrus savininkus
Atsakyti
0

c
ck
2010-01-18 15:03:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu va cia nors ne pora bloku pagavo ;)
Atsakyti
0

M
Mili
2010-01-18 15:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras laimikis :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų