Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šeimoje reiktų ieškoti problemos,dabar angeliukas, kas vyko prieš tai?
Na, bet vistiek kažkokia tai priežastis buvo jei paauglė nusižudė. Taip nebūna, jog viskas gerai, o mintys ir veiksmai apie savižudybę. Reikia ieškot priežasties, motyvo, o ji tikrai buvo, antraip nebūtų įvykę tai kas įvyko.
Keista, kad ekskursija savaitgaly. Įprastai ekskursijai rašomas direktoriaus įsakymas ir į ekskursijas važiuoja mokiniai ne savaitgaliais. Turi būti lydintieji asmenys. Jei eksk.savaitgaly ir įsakymo nėra, vadinasi, mokyklos administracija itin mandrai elgiasi - niekas už nieką neatsako. Birželio mėn.visoj LT daugybė ekskursijų,nes psmokų beveik nėra, mokyklos organizuoja edukacines išvykas.
Pastebėjimas
Pati nusižudė.. Tai jos sprendimas. Galbūt nestabili psichika, galbūt kažkokia priespauda, kas ten žino. Bet sprendimas ir padaryti veiksmai yra jos. Baikit čia ieškot kaltų ir versti bėdą kažkam. Kalta tik ji pati, kad taip įvyko. Galima įvairiai interpretuot. Kas link to pastumėjo, kodėl taip įvyko. Kodėl tėvai to nematė ir nieko nedarė. Esmė ta, kad tai pačio žmogaus (šiuo atveju vaiko) sprendimas ir padaryti veiksmai atvedė prie to. Kaltų visada galima rast, dėl vieno ar kito dalyko. Bet esmės tas nekeičia. Vaikas negyvas, o savo gyvenimą užbaigė savo noru. Teisiškai niekas čia nekaltas ir nereikia kelt tokio "burbulo". Yra stipresni ir yra silpni. Natūrali atranka. Ir ji turi būt. Mano žodžiai daug kam nepatiks, bet tokia realybė. Ne smerkit kitų ir ne iškokit kaltų kur jų nėra. Ant sąžinės gulės tiems kas matė kas vyksta ir nieko nedarė, kad tai pakeist. Viskas, jokio kriminalo, tiesiog moralinė dilema.
@Alexas O jei tai būtų Jūsų vaikas, ar būtų tokia pati nuomonė?
Gal pastojo, o bachūras ( labai artimas draugas) metė - nenorėjo atsakomybės ... Ir ko gi ne dar viena versija? Nelaiminga meilė - jautri problema ir suaugusiems, ir ypač tokio amžiaus paaugliams.
Štai tokie geriečiai labiausiai kenčia m
Štai tokie geriečiai labiausiai kenčia m
Expedagogė
Aš pasiūlyčiau iš miesto pinigų uždėt apsauginį syta už tvorelės kad norinčem nušokt būtų kliūtis didesnė
@Aras Pasiūlyk dar spygliuotą vielą , vistiek psichologai nekompetetingi ...
@Aras Tuomet ras kitų būdų, jeigu norės
Labai reikėtų tikrinti vienišas motinas,jos paliktos laisvam gyvenimui,vaikų teisės turėtų atkreipti didelį dėmesį ,vykditi reidus įpatingai kurios papuolusios nors vieną kartą į stebėjimą,šita spraga palikta triumfuoti,todėl ir daveda vaikus iki tokio veiksmo, "valdininkai susimastykite"
Reikia tikrinti tas motinas kurios parve
Reikia tikrinti tas motinas kurios parve
@O taip Tikrinkit tas motkas kurios svetimus joberius parsiveda kurie vaikus skriaudzia is tokiu atimt vaikus
Pastebėjau pas anūką mėlynę ant rankos. Mes abu artimi, pasidalina, pasikuždam, sako klasiokai ištisai muša. Nors maniškis ir drūtes iš, bet mokytas būt mandagiai, nesimušti. Sekantį rytą nuėjau mokyklon ir kai pradėjau nuo auklėtojos, tada pavaduotojos ugdymui ir baigiau direktorė. Sakau dar vienas smūgis ir aš pati jums kuriai uždėsiu atėjus. Oi! Staigiai sukūrė anoniminis anketas, kad vaikai pildytų jei ką, jei mušeika pirmą kartą įkliūna, tėvai ant kilimėlio, jei antrą- įskaiton įtrauktas, o trečią jau kalba apie mokyklos pakeitimą. Jokio spaudimo anūkui, bernas daugiau nesimušė ir nesistumdė.
@Baba Už ką gavo? Matyt, nusipelnė
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų