Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sena tiesa - nusikaltėliai turi būti kalėjimuose, durniai - durnynuose. Kai visi suleidžiami į vieną bendrą teritoriją, prasideda neprognozuojami veiksmai. Labai liūdna, bet ir mūsų mokyklose tas pats. O mūsų valdžiažmogiai tai vadina REFORMOMIS!
Sunku suprasti, kas per policininkai, jei negali sutramdyti vienos moteriškės jos nenušovę??? Negi į policiją priimami visokie pliumpiai be spec pasiruošimo, tik gebantys pištūlės gaiduką spaudyti? Ei, Bilotaite, atsiliepk!
Kaime ir panašiai buvo tokia ligonė už žmogaus nužudymą tipo kelis metus palaikė ir paleido gąsdinti pasaulio policija greitoji kelis kartus per diena važiuodavo kol vieną kartą žmogeli tik atsitiktinai iš gelbėjo pašaliniai nes jau suspardzius prude "plaukti" mokė tai kolkas uždarė tik ar ilgam?
Bus, nes durnių daugėja,
Bus, nes durnių daugėja,
negydomi, netramdomi, neįzoliuojami. Kas sekantis, pamatysime.
sistema gina savo sisteminius. Nieko naujo Lietuvoje. Tokie metodai, kuktiene, nieko nesprendžia.
Super teisingas straipsnis.Bet jį supras tik tie , kas susiduria su tokiais nenorinčiais gydytis žmonėmis.
Pati moteriškė išsikvietė PAGALBOS TARNYBAS IR TARNYBOS PAGELBĖJO- NUŠOVĖ
negi tas žmogžudys (nesvarbu, kad komisijos jį išteisins, bet moteris nužudyta) ir toliau dirbs policijoje,o Klaipėdos gražuolė ir toliau jam vadovaus
Už visa tai atsakingi ministrai su savo reforma ir seimas kuris pritaria tam absurdu
Manau Lietuvoje - psichologinis dugnas ;juk per tris dešimtmečius psichinę negalią vieni nusipirdavo, ar tėvai paguldydavo; kad į armiją nereiktų ,kiti buvo gydomi psichiatrinėse- medikamentų vartojimu; tarsi kuo daugiau vartos pasveiks ,kai būtina psichoterapijos seansai- kur įžvelgtų priežastis- paciento gyvenime ,žalingų įpročių ar paveldas; seneliai- tėvai sirgo ;nebuvo gydomi ir vaikai atkartoja - galingą toksiškumą gyvenimą. Kokia politika vyko ;kai psichotropiniai medikamentai buvo lengvai be receptų pardavinėjami- paverčiami pacientai; taksomais- priklausomybė nuo medikamentų; ar kas prisiims atsakomybę; kad klaidų padaryta ir medicinos srityje- medikų pagalba kur didelė kompensacijos - vedė link vartojimo ,kai žmogus negeba be vaistų susitvarkyti; na depresija- tik nuo ko- reiktų padirbėti ,kad atsirastų noras gyventi be medikamentų ;tik ar tai buvo daroma. Kai netgi priklausomybių ligos gydomos- kai žmogus pats nori ,nesvarbios pasekmės, kiek skausmo ,kančios įvaro savo artimiesiems; kiek manipuliacijų, melo, nesąžiningumo; juk vartojiškumas kaip reklamos plinta; o kai jau tampa priklausomas; tik stipriausi- motyvuoti pasikeičia ar pakeičia gyvenimo būdą. Jei netgi iš priklausomybių ligų- atidaromos VŠĮ- tai pelnas ,nauda ir sergantis lieka tarsi ;tavo paties reikalas skęsti- sugebėki išplauti ,jei nori gyventi .Nežinau nuo ko nukopojuota; tik psichinių ligonių daugėja- psichikos centrų taipogi, tik ar vyksta ;socializacija ,motyvacija ,reabilitacijos- psicholoiginės ,darbinės; kad žmogui padėti. Šizofrenija- tai didybės manija, kai asmuo save laiko įpatingu ,galingu ,valdingu- kad pasaulis tarsi sukasi tik apie jį.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų