Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
As pazinojau gyti, neperdaugiausiai, siek tiek. Buvo visai teigiamas zmogus ir kiek ji esu mates ir siek tiek bendraves, is to galeciau pasakyt kad tikrai ne jis pats sugalvojo nusokti... Jo brolis nesugebetu manau tiek prisimeluot kad kaip liudininkas sakytu netiesa apie Gycio tragedija.. Didziausios uzuojautos seimai, Gycio merginai.. Dar kazkada rasinejausi su juo apie darba ir gyvenima klaipedoj, ar neliudna, sake nesijaute vienisas, turejo sirdies dama susirades, net baltu pavydu uzpavydejau jam jo laimes dziaugtis paprastais dalykais gyvenime. Ir apie viska kalbejo optimistiskai. Si zinia, kurią katik sužinojau visiskai atsitiktinai, mane pribloske ir sugrazino i skaudzia realybe. Baisu ir pagalvoti koks sokas butu del mano seimos nario ar tiesiog artimo zmogaus mirties.. Labai gaila Gycio mamos ir kitu artimuju. O tas parkas, jo darbuotojai ir pats savininkas "politikas", tegul jie visi eina velniop, ir galetu ta parka visai uzdaryti nes ten pagrinde eina linksmintis mazi vaikai, ir mano sese dar veda ten savo vaikus ar tai gimtadienio svesti ar siaip papromogauti.. Baisu..
@R. ir vel eilini karta parko virsininkai issisuka nuo padarytu nelaimiu, kokie jie vadovai jei zmones zalojasi ir zusta! kur ziuri ponas meras i tai, juk jis pats kiek vaikuciu augina, kur ziuri policijos pareigunai kurie leidzia tokiai nesamonei tam parke vykti,viskas nupirkta, uzglaistyta, idomu kada buvo tikrinta iranga su kuriais laipioja usu ir jusu vaikai!? nejaugi dar reikia ne vienos nelaimes kad atsibustu ponas direktorius. uzuojauta seimai,
Kagi, parko savininkas nuzmogejes. Butu geriausia, jei butume solidarus ir ten nesilankytume. Yra ir kitu vietu papramogauti. Jis vertas tikro boikoto. Bent tiek
Oho. Sugebėjot iš vaikino mirties politinę anti-reklamą padaryt. Kiek kainavo?
@Na geriau paklauskit ir pasidomekit kiek sumokejo savo ,,draugeliams,, kad zmones nesuzinotu teisybes apie parko darba. ir kiek tas kainavo?
Nebalsuosiu už šitą Žilį. Bjauri ir jo dukra. Užuojauta šeimai ...... Tikrai labai gaila.....
Kažin kaip baigėsi su Ryto globnamyje iškritusiu pro langą vaiku. Daug nutylima dėl BK. Niekas netampys direktorės ir korumpuotų darbuotojų. Kur baudžiamumas direktorių. Falšas kombinuoti komentarai išpūstos akys. Užuojauta šeimai. Pernelyg skaudi netektis.

Toks likimas melskitės visi atleiskit vieni kitiems
Žinant žiniasklaidą mūsų nenuostabu, kad juodina parko direktorių. Negi nesigirdi, kad darbuotojų ir savininko žodžiai nutraukiami net neįpusėjus sakyt ir pateikiami visai kitaip. Gėda.
Užuojauta šeimai, bet linkėt "bumerango" ponia Irena....Jūs net nesuprantat kokiu principu jis veikia, neduok dieve gryš atgal.
Norėtus išgirst kitą pusę, manau yra ir filmuota medžiaga ir liudininkų.
Užjaučiu netękus sūnaus, bet taip pat linkiu stiprybės ir kantrybės kol vyksta tyrimas p. Žiliaus šeimai.
@Kristina Kiek sumokėjo ponas
@Renata a galvojat sumokejo?Kad nuomonę pareiškiau,nu durnos bobos tik kiaušiniais prekiauti tokiem.Smegenų pas jus nerasta.
@Kristina o is kur jus taip isitikinusi ponia Kristina, kad juodina parko direktoriu? o jus su juom kartu kava gerete, kad taip gerai pazystate? o bumerangas veikia,
@Kristina Kitos puses komentaras jau buvo sekancia diena po to,kai nukrito.
Žmonės,atsipeikėkit,juk visi blogi linkėjimai direktoriui sugrįš patiems.Ar mąstote ką rašote?!Juk niekas nenorejo,kad vaikinas žūtų,tai nelaimingas atsitikimas.Tik tiek kad nepareikšta žmogiška užuojauta,pagalba.Nera pas kai kuriuos žmones žmogiškojo faktoriaus ir jis neatsiras...Kiek ststybose žuva vyru,vaikinų,juk irgi kažkur saugumo spragos,daug įvyksta nelaimingų atsitikimų.Nebesidraskykite,saugokite savo sveikatą,elgitės garbingai.
Parka Zilys nuomojasi is savivaldybes. Taigi tai nera jo privati teritorija. Teises jisai neturi uzdrausti zmonem padeti gėlių(nors ir man tai nera priimtina). Juolab, ta Zilio palikuone, visai neisprusus snargle galetu ismokt mandagumo bendraujant su vyresniais. '' cia mano tecio parkas''. Zuikuti, jis ne tavo tecio, jis visų. Tecio tik įmonė, su kuria susipakavus konteinerius sėkmingai galima iskraustyti i sąvartyną. Tik to nebus, nes jis puikiai sulindes i šikną kam reikia
@PetruskA taip, vaikeli, jis visu parkas. neisisijausk, kad tavo tecio, kitaip jaunikio nesurasi.
@niekas Bet kokia tos mergaites laukia atetis????!!!!! Persoks savo teveli naglumu. Jei tokiam amziuje nagla. O kas bus veliau?
UŽUOJAUTA ŠEIMAI.
Tikrai negražiai pasielgė direktorius (MINDAUGAS ŽILYS) gėda ir niekas nebalsuos už toki ,,seimo narį"

Skaitomiausios naujienos




Į viršų