Rašyti komentarą...
9 vaikai seimoje didelis jau pulkas ir dienos jau tur suplanuotos tur but nuo ryto iki vakaro iki kol uzmiega.tevai turejo planuit visa diena taip kad pakaitomis kontruoliuoti ne tik laika kol mokykloje o ir po mokyklos.skaudu kad tik gimdo tokj pulka vaikuciu nemastydami ka jiems duos ir kaip juos uzauginti.sjaudu jai ivyjsta tokios skaudziis tevu klaidos.juk mes esame tevai juk mums duota galimybe juos auginti mokyti myleti bet kontroliuoti irgi reikejo.toki pulka vaiku vest i lauka reikia ne tik mamos bet ir tecio.bet nes niekada nematem bei vieno nei kito.vaikus reikia ne tik mylet bet aukleti kalbeti mokyti bet ir kontolioti db tokie laikai ,vaikai ir lieka vaikais.o mes esam tevai ,tai musu pareiga zinot kur musu vaikai.nenoriu kaltinti kazka,rasau pamastymui kad daug kas priklauso nuo suaugusiu ir auklejimo.ir uzuojauta tevams.
@As Kluika tu, geriau tylek
Gaila bet visgi reikejo priziureti o ne paleisti kur nori ten vaiksto neviena syki esu macius kaip vaikai vaiksciodavo po lioliu miesteli vieni.
@Karma Ir vėl eilinė moteriškė pasidžiaugia iš kitų nelaimės, o Dieve jums sveikatos mieloji. Jei neźinot išėjo atsiklaususios tėvų, beje jos nemažytės, o mergaitės 12, 11metų ir tikrai tevai nevaikščios visur aplinkui kaip jūs manot. Visų pirmą turėkit sąžinės ir nekaltinkit tėvų, pavojus BUVO ir BUS VISUR. Nepasirinksim kada mirsim, viską sprendžia Dievas, o ir Dievui reikia mažų angeliukų.....Tad verčiau uždegite žvakutę ir pasimelskite už šias mergaites, o nerašynėkit negatyvių minčių, nes šiuo metu mažiausiai to reikia. Duok Dieve, tikiuos jūsų tas neužklups.
Kur tėvai , kur tėvai buvo? Tikriausiai komentuoja tie ,kurie savų vaikų neturi. Na ir durnas klausimas. Argi gali tėvai sekioti iš paskos ir ganyti? Tokio amžiaus vaikai ne tokie jau kvaili ir baikit kaltinti tėvus. Tiesiog įvyko baisi tragedija ir nebepakeisi. Tėvams nuoširdžiausia užuojauta.
Greičiausiai, viena įkrito, o kita bandė gelbėti.
Įdomu, kur mergaičių tėvai tuo metu buvo, kad tokiu metu vaikai vieni prie vandens. Skaudi gyvenimo pamoka. Užuojauta
@Anonime Nustokit kaltinti tėvus, niekas NĖRA kaltas dėl to. Mes nepasirinksim kada mirsim, tai sprendžia Dievas... O jūs, turbūt jei turite vaikų tai tikrai mieloji vaikščiojat aplinkui ir nepaleidžiat iš akių?? Susiprotėkit mergaitės buvo ne mažytės, o 12,11metų, jos irgi nori savos laisvės. Tad užsičiaupkit ir gyvenkit savo gyvenimą, nes nežinot kas jūsų laukia...
užuojauta artimiesiems. Stiprybės nes jums jos dabar labiausiai reikia.
Arba emigruoja arba skęsta.
@Arvydas Pridurkas
Kur buvo tevai ?apsurdas leisti vienas skaidu asaros rieda kur prieziura televiai .
@zose Zose, Zose, gražiai nusikalbat - kur tėvai buvo. Taigi jau ne kūdikiai, už rankelės nebevedžiosi. Gal tėvai dirbantys? Skaudu, bet nieko nebepakeisi.
@zose Mokykis geriau rašyti, o ne aiskinusi beprasmius pamokslus
Neleiskit vaiku be priežuros prie vandens, šiurpus skausmas.
Įdomu kiek dar ilgai žmonės kentės ,spirt lauk tą Dulkį ir Šimonytę su visais kitais ,,PATRIOTAIS "
Į viršų