Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Todel seimo VAGYS viska gali
Dėkokim valdžiai, tegul.jie tai panaudoja savo rinkiminiuose šūkiiose ir ataskaituose.
Kankintojai
Atlygink Viešpatie kiekvienam.apvogusiam tautą pagl.jo nuopelnus
O kelt mokescius, galvot naujas baudas, tvirtinti naujus mokescius, pabegeliam kist simtais milijonu ir visa kita suda skurdinanti zmones valdzia sau gali leist? Logiska
Dabar tik suzinojo,kad ubagų sitiek daug.Na,kai sedi sostineje,nezinai nieko,nei kas tame kaime vyksta.Visai nuskurdino konservatoriai,bet cia tik pradzia.
Pirmiausia tegul pakelia valstybės remiamas pajamas (128 EUR). Skurdo riba 430 EUR. Ir nereikia sumuoti kartu gyvanančių pajamas. Kodėl neatmetat nuo pajamų mokesčius?
Taigi atlyginimai auga, gyvenimo kokybe gereja. Turbut valdzia kaledu seneliu ir vienaragiais dar tiki jei jiems atrodo kad visi cia puikia išgyvena
Gaunu pensijos 306 eurus. Dar nenumiriau nei nuo bado,nei nuo šalčio, ir covid 1 9 dar ne užpuolė. Kartais pasvajoju apie 430 eurų pensiją, nes svajoti nedraudžiama.
Leiskite žmonėms pirkti tiesiai iš gamintojo, šiais laikais labai gražiai vadinami spekuliantai, pasiima daugiausia. Netikiu, kad pas ūkininką bulvės kainuoja 0,50 centų.
Prie koncervu bus su kiekviena diena tik blogiau numaus ir kelnes nes atlyginimai pagal kaina skurdini!
Pagaliau davedėte ir mano giminaičius į protą visus išsivežu i Danija dirbs mažiau gaus trigubai daugiau ačiū jums už galimybę šeimos verslą pletoti svetur ;)))
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų