Rašyti komentarą...
Skirkite dovanoms 5000-7500e.
Va, koks tas "petys uz laisve". Kur ta laisve? Ilinde i technologijas stebesime vaiku svenciu nuotraukas, video medziaga... Bet nesidziaugsime kartu su jais svente. Tikra "laisve"!
Oi širdis plyšta.Kad tik nesuplyštų!O vaikui,kurio tėvai neturi gpaso-tai širdis neplyš,kad vienų tėvai yra,o kitų-ne!!!Fu-savanaudė!
Ir kokios problemos,kad tėvų neleidžia...vaikai ateina snarglioti,kosėjantys į ugdymo įstaigas ir ...tai tėvams irgi norma...o kas pagalvos apie mokytojas jų šeimos narius??? Bet juk tačiau...juk svarbesni net ne vaikai ir mokytojai !
@Gydytoja Tu ne gydytoja , tu ta kur miške gyvena
Valdžioje - idiotai!!! Dar vienas įrodymas, kad tie šikpasiai yra niekiniai.
Rugsėjo 13 -oji žmones suskirstė, Lietuvą padalino į dvi dalis, susegregavo į nuolankiuosius vergus ir išdidžius lietuvius, kurie virto patyčių lozungu. Kad išdidžiuosius lietuvius reikia šaudyti, pasisakė ir svivaldoje sėdintys. Žmonės, žmonės į ką tai panašu? Kokia Lietuva bus po dar dvejų metų? Suskaldyta, sukiršinta. O gal čia viskas OK. Gal vietoj mūsų prezidento Lietuvai vadovaus ŠVABAS?
toliau nuolankiai klausykit,vakcinuokitės,greit į jokius koncertus nebeisit,Australijoje į konclagerius uždarinėja ir su pasais ir be pasų,kuo daugiau bus tų nuolankiųjų ir paklusniųjų tuo bus blogiau
Vienas komentaras ,eikit jūs na... Ar nėra kitų paprastesnių temų ...tas pats per tą pati
yra tuomet, kai į ją nesikiša nelaimingi suaugę. Vaikams eglutės, o tėvai tuo metu gali pasportuoti ar šiaip ką nors gero Lietuvai nuveikti
@laiminga vaikystė Eina viriausibie naxyj
Tai absoliuti kvailystė
Į viršų