Rašyti komentarą...
Novicko, realybė buvo kiek kitokia. 45 tūkst kainavusi "Tesla"
Ar čia man vienai kažkas nesutampa?
Mokėjo 45tūkst iš draudimo gavo 38tūkst ir aukcione pardavė už 19tūkst viso 57 tūkst....tai kokių pinigų dar ieško? Tuos 7-8 t kur jaučiasi apvogtas gavo su kaupu man atrodo
Palaukit, pradekim nuo to, kad ne zmogaus reikalas rupintis ar bua kur remontuot tesla ar ne. Tai DRAUDIMO rizika ir ismone, atitinkamai draudimas skaiciuona draudimo imoka arba nedraudzia isvis. Kodel tokie bairiai turi buti kliento problema? Kitas dalykas, paskaiciavo kaina amerikos lygiu, ok, sudekit logistika, muitus, pvm, atvaryma iki miesto kur gyvena pilietis ir va jusu vidutine kaina. Eiciau pirma i lietuvos banka, jei sie nepades-teisma. Uztenka pezet draudimams nesamones.
Bukim biedni bet teisingi. Bandymas pasipinigauti draudimo saskaita, neisigilinus i sutarti. Kad nebutu avantiura padaryta ja remontuojant ir paskui bandymas draudimo pinigais ja tvarkingai surinkti . Draudimas vagystes ar nurasimo atveju ismoka tik 80proc VIDUTINES RINKOS KAINOS. Ismoketa suma atitinka realybe.
o man atrodo,kad tas telos savininkas uzsimane apkvailinti draudima,uz sena gelda navaro uzsimane,neisdege,lupena su lupena...
@gosstraxas Tesla Model S70 -2015 metų gamybos, 23. 000 km rida... Leiskite paklausti, su kokiu bolidu tamsta važinėjate? Turiu įtarimą kad VW Passat 2001 m. 289.000 km rida, gražaus, cinkuoto kibiro spalvos, automobiliu?
As tai tiesiai i teisma eiciau
O kam tokios masinos - va nusiperki Golfuka ir randi kur pataisyti, nauju detaliu ar senu nusipirkti?
As visada sakiau - kuo daugiau pinigu, tuo daugiau vargu
Koki dar teisma? Draudimo kiseneje visi teisejai nieko tu nepadarysi
duoti i teisma draudima ir viskas - kam ce dar cackintis su juo?
Koks skirtumas kokia masina - svarbu, kad draudimas nenori pinigu saziningai atiduoti, va kur problema

Skaitomiausios naujienos
Į viršų