Rašyti komentarą...
Išsigimėliai ,teisiog baisu ,kad valdo mūs tokie korumpuota valdžia ,jie tiek įklimpe ir bijo, kad jų ,toks išposelėtas kortų namelis nesugriutu ,bijo Venskienės ,o ji ,kaip degančiam laive,sunku jai.ir niekas padėti nepajėgūs ,prieš velnius.
Galėtų teismas gal kažkaip sugalvoti?
Galėtų teismas gal kažkaip sugalvoti?
teta neringa skundziasi, kad teisesauga jei yra per griestai, ar ka nors pamena toki epizoda  kai LNK laidoje "abipus sienos" venckiene  teismo koridoryje su asaromis akyse pareiske "mano mergaite buvo tvirkinama nuo pat kudikystes". kaip zinia visa ta laika mergaite gyveno po vencku stogu, dar horizonte nebuvo jokio Uso. kas tuomet turejo priejima prie mergaites?  veliau laima, kitoje laidoje  patikslino venckiene, kas galejo  atliki tuos tvirkinamuosius veiksmus. toliau seke vencku baudziameji veiksmai pasitelkus i pagalba  lietuvos teisesauga.  Stankūnaitei privataus kaltinimo bylą N.Venckienė ir L. Kedienė iškėlė po jos interviu vienoje televizijos laidoje, kai ji pareiškė, jog mergaitė „buvo tvirkinta tos pačios šeimos visus tuos devynis mėnesius“.  tik po keletos metu toliau musu letapede teisesauga prabudo is letargo miego  ir kedzio biologinei motinai ir kaimynei olga iskele byla del tvirkinimo. tai kas cia turejo buti teisiamas is pat pradziu? laimai uz pasakyta teisybe  gavo byla. Tuomet ivyko  vienas juokingas epizodas puikiai ilistruojantis venckienes charakteri. pradziai priminsiu  236 straipsni, kuris skamba taip " Tas, kas melagingai įskundė įstaigai ar pareigūnui, turinčiam teisę pradėti baudžiamąjį persekiojimą, nekaltą asmenį kaip padariusį nusikalstamą veiką, jeigu dėl to šis asmuo pradėtas persekioti, arba pranešė apie žinomai nebūtą nusikaltimą,baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų". Kaip zinia laima apie tvirkinima pranese per LNK, todel pagal si staipsni jei reali laives atemimo bausme gresti negalejo, galejo tik uz smeista venckiene paduoti laima i teisma. veliau  N. Venckienė ir L. Kedienė nesutiko su L. Stankūnaite taikytis teisme. „Nei mano šeimoje, nei mano tėvų namuose, nei mano brolis tos mergaitės netvirkino, ji už savo žodžius turi atsakyti baudžiamąja tvarka, tokios nuomonės negalima reikšti“, – yra sakiusi jau daugiau kaip metus L. Stankūnaitės dukrą globojanti N. Venckienė. Ji anksčiau teigė, kad sieks, jog už galimą šmeižtą L. Stankūnaitė būtų nuteista realia laisvės atėmimo bausme. . „Galėtų teismas gal kažkaip sugalvoti, kad skirti realų laisvės atėmimą“, – sakė privataus kaltinimo byloje nukentėjusiąja pripažinta Kauno apygardos teismo teisėja. kaip matote musu teisybes etalonas reikalauja, kad teismas   gal kažkaip sugalvotu, kad laimai skirtu realų laisvės atemima, nors pagal BK NEGALI. savo priesams vnckiene  norejo magaryciu prideti, ragino teisma ka nors sugalvoti. o paciai, matai koks grieztas, negailestingas teismas, pastoviai graudina publika. 
aišku is geltonosios spaudos (tv3) ir  jos raudonplaukes  pažibos vargu ar venckiene sulauktu tokiu klausimu, kaip antai:   kodėl visagalis pedofilinis klanas nerado pusmetrio virves kedzio kelionei i mariu dugną? kodėl giminaičiai  ne inspektavo morgu reguliariai kas savaitę  visa pusmeti, kuomet jisai slapstėsi? kodėl visagalis pedofilinis klanas iki šiol nenuzude venckienes? keistoka prisiminus Lietuvoje pagarsėjusius kriminalinius  įvykius. Turbūt visi prisimena, kaip  Dambravoje  įvykdytą septyniolikmetės išžaginimą ir nužudymą, bandant nuslėpti kitą nusikaltimą – uždarę į automobilio bagažinę ją gyvą sudegino.  Strazdauskaitė nuzude ir uzkase.  2012 m Šiaulių gimnazistė buvo nužudyta savo dviejų bendraamžiu, itin žiauriai, jos palaikai supjaustyti ir išmėtyti.  Viena pensininke partrenkė pesciaja, veliau  nutempė jos lavoną toliau nuo miško keliuko, apkrovė šakomis ir padegė. Netgi niekada nebuve nusikaltę žmones spontaniskai ivyde nusikalsima instinktyviai bando paslėpti kuna. Nusikaltėliai stengiasi, paskandinti, užkasti, sudeginti. nusikaltėliai taip siekia paslėpti nusikaltimo pėdsakus, jie lavonams sentimentu nejaučia, ko nepasakysi apie giminaičius ar kuoktelėjusius disidentus su sukiu "kur mergaites kapelis". aišku tv3 eteryje bus vel linksniuojami   ju sukurti naratyvai  (kokia tvarka dėliojami įvykiai, kaip skirstomos dalys, žodžiu, kaip viskas montuojama), kas nuzude kedi? kas nuzude usa? jei pedofilijos nebuvo tai kodel zudyne buvo? t.t.  kita vertu nera ko stebėtis, čia gi tv3.  
@kkur esminiai klausimai? Tikra tiesa tiesos LTnerasi nei su žiburiu
Nors kiek teisėsauga bando kompensuoti savo neadekvačius buvusius kaltinimus Neringai. Bet viskas išryškės proceso metu.Ar toliau bus laikomasi teisinio objektyvumo ,ar kaip mažvaikiai užsiiminės sąmokslo teorijomis vilkindami bylą.
Tai pati gėdingiausia vieša Lietuvos byla, tokios melagingos ir destrukryvios nebuvo per visą mano 50+ gyvenimą. Aišku, kad pedofilija buvo plika akimi.kokie pilkieki katdinolai stovi už mūsų vsrganos teisėtvarkos net istorija nepajėgia atsakyti. Dixelė gėda mums visiems užtraukta
Toliau tyčiojasi iš žmogaus. Apie Sysiulį bent girdime kažką. O koks alkoholiko-žmogžudžio Vitalijaus Kondratjevo likimas? Kaip gyvuliuoja su stulpais alkokarą kariaujantis eksprokuroras Baraniūnas?
Jokio teisingo šioje šalį nesimato kurie daro didelius nusikaltimus tie vaikšto laisvai bet kadangi Neringa gynė mergytė tai čia didžiausia nusikaltele patapo bet cia manau kyšo pedofilų rankos ir ne bet kokiu Skaudu kai šitokie dalykai vyksta mūsų sali
Kuo uzsiima Nauseda ar vis kotletais ar jau teisesauga?
Aponevenskiene juk teisejei
Aponevenskiene juk teisejei
Į viršų