Teismas už uždarų durų planuoja apklausti Stankūnaitę

Gruodžio 15 d. Panevėžio apygardos teisme bus toliau nagrinėjama Neringos Venckienės baudžiamoji byla. Posėdyje teismas rengiasi apklausti nukentėjusiąją Laimutę Stankūnaitę. Nukentėjusiosios apklausa vyks nuotoliniu būdu uždarame teismo posėdyje.

Byloje, kurioje N. Venckienė yra kaltinama dėl trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, smūgių sudavimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo, nukentėjusiomis yra pripažintos L. Stankūnaitė kartu su nepilnamete dukra, rašoma Panevėžio apygardos teismo pranešime.

Pradėdamas nagrinėti šią baudžiamąją bylą teismas nusprendė, kad byla bus nagrinėjama viešuose teismo posėdžiuose, išskyrus nepilnametės nukentėjusiosios apklausą ir tas bylos dalis, kurios sudaro valstybės paslaptį. Šiuo atveju, nukentėjusioji L. Stankūnaitė yra saugomas asmuo, jos apsaugos detalės sudaro valstybės paslaptį. Dėl to L. Stankūnaitės apklausa vyks neviešame teismo posėdyje.

Atsižvelgus į tai ir įvertinus, kad šalyje paskelbtas karantinas, prašome žiniasklaidos atstovų ir ne proceso dalyvių nevykti į teismą, taip pat nesibūriuoti prie teismo pastato.


Rašyti komentarą...
B
Bobutė
2020-12-14 16:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ją dar saugo nuo savų už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus?
Atsakyti
-3

G
Gita
2020-12-14 19:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskuo kalta Neringa .Tik ją kaltinu dėl visų mirčių
Atsakyti
0

V
Vilnius
2020-12-14 16:08:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl slaptame posėdyje???
Parodykit visuomenei Stankūnaitę bent monitoriuje! Tikėtina, kad Stankūnaitė ir Kėdytė yra išvykusios pas Ūsą, juk tie patys pedofilai užima tuos pačius aukštus valstybės postus.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų