Teismas: Puteikio komentarai apie žurnalistą neatitinka tikrovės

Publikuota 2018.12.22 13:23

Naglis Puteikis 2018-12-23 17:05:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nors teismas pripažino, kad klaipėdietis parlamentaras Naglis Puteikis pažeidė žurnalisto garbę ir orumą, tačiau po ketvirtadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjos Rasos Augustės paskelbto sprendimo politikas finansiškai ne tik nenukentėjo, bet net ir praturtėjo.
Štai tie politiko išsakyti teiginiai, kurie, teismo sprendimu, priskirtini nuomonei ir kurių paneigti neprašoma:
„Jau daug metų LRT yra tapusi politinių ir ekonominių užsakymų stalu, kuriame tie politikai, kurie draugauja su grupe draugų, gauna teigiamus reportažus ir teigiamas laidas, o kurie oponuoja valdžiai arba LRT, yra tenai visą laiką prausiami, nesuteikiant jiems galimybės kalbėti priešingai.“
„Noriu atkreipti dėmesį į Žinių tarnybai vadovaujantį A. M. – jis tenkina ne tik politinius užsakymus, bet ir ekonominius. Iš esmės A. M. prekiauja poveikiu, jis organizuoja šališkus reportažus, nukreiptus prieš viešą interesą, jis organizuoja tokius reportažus konkrečių korporacijų užsakymu, pagal tenkinančius korporacinius užsakymus“.
„LRT seniai nebėra visuomeninis transliuotojas. Jis yra užsakymų stalas, vykdantis ekonominius užsakymus, tarsi jis būtų laisvos rinkos institutas. […]“.
Ketvirtadienį paskelbtas Klaipėdos miesto apylinkės teismo sprendimas gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.
Štai šiuos teiginius teismas įpareigojo dabar jau kandidatą į prezidentus paneigti „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Nuoga tiesa“: „Tai turiu faktą. Panoramos yra vyr. redaktorius Matonis. Štai šita įstaigėlė prekiauja poveikiu, pardavinėja eterį ir reportažus korporacijoms. Faktas. Ir dangsto LRT Taryba šitą biznį. Jo, faktas konkretus Gerbiamas Matoni, jūs visai negerbiamas, jūs esate sukčius, kuris prekiaujate poveikiu. O jūs Tarybos pirmininke, dangstote šitą […] schemą“.
Priminsime, jog kitoje civilinėje byloje N. Puteikiui kartu su bylinėjimosi išlaidomis buvo priteista beveik 6000 eurų, kuriuos jis įpareigotas sumokėti minėtam verslininkui D. Nedzinskui ir advokatui Vytautui Markevičiui. Šį sprendimą politikas tada žadėjo skųsti.   ATSAKYTI
Gal 2018-12-22 17:31:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
šiandien Puteikiui ir sunku pateikti įrodymus, bet kad LRT pasidavė oligarchų poveikiui - mato visi, kas turi akis ir ausis   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų