• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Teismas nesutiko Vievyje nužudytos 4-metės mamos perduoti ekspertams

Atnaujinta 18.32 val.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį atmetė prokurorų prašymą ir nesutiko atiduoti ekspertams tirti dukters nužudymu įtariamą Vievio gyventoją.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį atmetė prokurorų prašymą ir nesutiko atiduoti ekspertams tirti dukters nužudymu įtariamą Vievio gyventoją.

REKLAMA

Tai BNS pranešė prokuratūros atstovė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė.

„Buvo atsisakyta atiduoti į sveikatos priežiūros įstaigą. Klausimas dėl kardomųjų priemonių įtariamajai skyrimo bus sprendžiamas vėliau, atsižvelgiant į moters sveikatos būklę bei įvertinus tyrimo metu gautus duomenis“, – BNS sakė prokuratūros atstovė. 

Moteriai jau pareikšti įtarimai dėl mažametės dukters nužudymo.

„Ji šiuo metu yra gydymo įstaigoje ir gydoma“, – BNS sakė G. Vitkauskaitė -Šatkauskienė.

Prokuroras prašė atiduoti įtariamąją į ekspertizės įstaigą ir laikyti iki ekspertizės akto pateikimo prokurorui.

„Prokuroras pagal Baudžiamojo proceso kodekso 141 straipsnį kreipėsi į teismą, prašydamas įtariamąją atiduoti į specialią sveikatos priežiūros įstaigą trims mėnesiams. Teismas atmetė prokuroro pareiškimą dėl įtariamosios atidavimo į specialią sveikatos priežiūros įstaigą“, – BNS sakė teismo atstovas Giedrius Janonis.

REKLAMA
REKLAMA

Teismas nusprendė, kad pagal minėtą Baudžiamojo proceso kodekso 141 straipsnį į specialią sveikatos priežiūros įstaigą įtariamąją galima atiduoti tik tada, kai teismo psichiatrijos ekspertizė nustato, kad įtariamasis dėl psichinės ligos yra pavojingas visuomenei.

REKLAMA

„Nagrinėjamu atveju tokios teismo psichiatrijos ekspertizės ir tokios išvados šiuo metu dar nėra. Taigi šiuo metu nėra ir BPK 141 str. numatyto pagrindo ir sąlygų atiduoti įtariamąją į specialią sveikatos priežiūros įstaigą“, – paskelbė teismas.

Jo manymu, kol byloje nėra paskirta ir atlikta teismo psichiatrijos ekspertizė bei atliktos įstatyme numatytos ekspertizės skyrimo procedūros, nėra teisinio pagrindo įtariamąją atiduoti ir į ekspertinę įstaigą. 

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį surengtame posėdyje dalyvavo prokuroras, gynėjas, teisėjas.

Policija anksčiau penktadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl ketverių metų vaiko nužudymo Vievyje, mama paguldyta į ligoninę.

Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 15.50 val. Elektrėnų savivaldybėje, Vievyje, namuose rastas mirusios, galimai nuskandintos, mergytės kūnas.

32 metų įtariamoji buvo paguldyta į ligoninę.

Pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl savo artimojo giminaičio ar šeimos nario nužudymo, už tai baudžiama laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki 20 metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Ir kuo toliau tuo bus tokiu nusikaltimu daugiau . Nes kaip auga nauja karta po 1990m su vaiku teisem ? Pareigu nėra , baimės jokios nera jie nieko nebijo , atsokomybe ? kalbos apie tokia nėra .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų