Tautos mylimiausių politikų sąraše - staigmenos

  Palankiausiai vertinamų Lietuvos politikų viršūnėje išlieka prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Algirdas Butkevičius. Vidaus reikalų ministrą balandį iš trečios vietos išstūmė liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, rodo naujausia apklausa.

Bendrovės „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys sako, kad E.Masiulis pirmą kartą pakilo į aukščiausią reitingų vietą.

„Pagrindinai lyderiai, kaip ir anksčiau, buvo Dalia Grybauskaitė - 64 proc. teigiamas vertinimas - tai labaia aukštas rezultatas , premjeras Algirdas Butkevičius - 60 proc. - irgi aukštas. Bet tai nieko nauja, jokia čia sensacija, o trečioje vietoje pirmą kartą yra Eligijus Masiulis - 44 proc., tai yra jo paties rekordas pagal palankumą“, - LRT radijui sakė V.Gaidys.

Pasak jo, pirmą kartą buvo reitinguojami tiesioginiuose rinkimuose išrinkti didžiųjų miestų merai, kurie gavo aukštus įvertinimus.

„Įdomiausia yra miestų merai, kurie anksčiau nebuvo reitinguojami - Remigijus Šimašius (Vilniaus meras - BNS) ir Matijošaitis (Visvaldas Matijošaitis - Kauno meras - BNS) - nebuvo aišku, kaip juos pasitiks visuomenė reitinguose. Šimašius užima 5 vietą - 43 proc. - daug. Matijošaitis yra mažiau žinomas - palankumas geras - 31 proc. teigiamų vertinimų, 18 proc. - neigiamų, tai geras teigiamas balansas“, - kalbėjo V.Gaidys.

REKLAMA

Jo teigimu, tiesioginiai merų rinkimai pasiteisino, dėl to ir pasitikėjimas savivaldybėmis yra labai neblogas - „su pliuso ženklu“.

Pasak apklausos rezultatų, D.Grybauskaitę palankiai įvertino 63,9 proc. apklaustųjų (kovą - 60,2 proc.), A.Butkevičių - 59,7 proc. (54,7). 2 procentiniais punktais padaugėjo palankiai vertinančių E.Masiulį - juo pasitiki 44,2 proc. respondentų (prieš mėnesį - 42,1 proc.).

Beveik 2 proc. sumažėjo palankiai vertinančių vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį - iki 42,8 proc.

Tarp palankiausiai vertinamų Vyriausybės narių išlieka krašto apsaugos ministras Juozas Olekas - 37,1 proc. (kovą - 32,7 proc.)užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius - 36,5 proc. apklaustųjų (35 proc.).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų