Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pasaulio sveikatos organizacija 1975 m. alkoholį pripažino narkotiku.
#sekėjai
Daugelis Feisbuko vartotojų skundžiasi, kad sumažintas ar išvis nerodomas jų sekėjų skaičius. Nenukabinkit nosies – jūs neliekat be dėmesio! Garantuoju: jumis domisi VMI, FNTT, STT, VSD, karinė žvalgyba, Makaraitytė, Tapinas ir dar keletas suinteresuotų rusus ir vatnikus medžiojančių sekėjų. Negi negana?
Ignitis voge, vogia ir vogs. O moki-vagi akcininkas Kreivys - džiaugiasi vėjo malūnais.
ESO skolinga žmonėms 150 mln, bet nuo sausio 1 ir toliau kelia kainas.
Miškai pjaunami plynai, i Gentvilas jr, aiškina, kad medžius masiškai užpuolė rusai. Nors tie medžiai masiškai kraunami Ikeai.
NATO samitas - apipintas aferomis, o kaltų nerasta.
Gražulį išmetė už ,,galimai,, (net ne faktas), Gapšį paliko už faktą.
Gabris išpindėjo absoliučiai ir kasdien gąsdina kad rytoj karas.
Karas karu, bet nieko nedaroma civilių saugumui. Beje ir gynybai. Nes galimai būsiantys tankai neskirti gynybai. O priešraketinių sistemų nerasta.
Nuteistos partijos ir toliau vadovauja seime.
Valst tarnybos ,,įstatymas,, oficialiai įtvirtino įmonių vadovus ,,karaliukais,,. Nes dabar jie pavaldiniams skirs algas, vadivaudamiesi principu ,,myliu-nemyliu,, arba tu ,,mano partijoje- ne mano,,
Ir dar daug ko
3 d. ·
Kiek esame laisvi ir nepriklausomi šiandienos Lietuvoje?
Turime bankus, ar bankai turi mus ir diktuoja savo sąlygas?
Pasirenkame prekes ir produktus, ar prekybcentriai jas parenka mums (karteliai)?
Valdome savo lėšas ar sėdime ant primestų paskolų ir palūkanų?
Renkamės kuro, elektros kainas ar esame priklausomi nuo jų tarpininkų?
Sprendžiame vaikų auklėjimą ar už mus sprendžia "vaikų tarnybos"?
Turime teisę į savo kultūrą/pažiūras ar esame lenkiami (įskaitant eLeRT) vienai nuomonei?
Turime teisę į tradicijas ar valdžios valia lenkiamės mažumoms?
Esame laisvi rinktis fondus (pvz. pensijų kaupimo), ar esame pririšti prie jų ir jų sąlygomis?
Galime laisvai judėti, ar baimintis jog valdžia tai vėl neteisėtai ribos, net neatsiprašius?
Valdome savo institucijas ar išlaikome augančią biurokratiją ir jų savitikslius popierius?
Galime dalyvauti šalies valdyme be partijų ar tik su jomis (savivaldos komitetų žlugdymas)?
Turime teisę į savo privatumą, duomenis ar tai liko tik tušti žodžiai?
Tai tik dalis klausimų su numanomais atsakymais, bet jų esmė ta pati. Daugelis mūsų nesame jokioje laisvėje, orume ar sprendimo pasirinkime. Esame išnaudojami. Vieni vėliau prišelpiami, kiti už visus išmelžiami (dirbantieji).
Buvo ir liko laisvė išvykti į kitas šalis. Tuo pasinaudojo beveik milijonas tautiečių. Šiuo metu Lietuvoje gyventojų tiek kiek 1960 m. LTSR. Suprantame, kad grafiko kreivė leisis toliau.
Nenoriu nieko konkrečiai kaltinti, tiesiog jaučiuosi sumautai kaip jau kelintą 03/11 sukaktį. Lyg ir suprantame kad toliau ritamės žemyn, bet nieko dėl to nepadarome. Lygiai taip pat suprantu, kad daliai šventiškos nuotaikos žmonių mano mintys nepatiks. Neperšu to Jums. Leiskite man jas pasilikti savo fb ir tebūna bent tokia nuomonių laisvė.
@ts Labai taikliai pasakėte.
Odė primityvui
________________
Primityvas viešpatauja valdiškame pseudopatriotizme. Etatiniai, profesionalūs ''patriotai'' už biudžetines algas kasdien atrajoja ir gromuluoja bukumą, neabejojantį ir mintinai žinantį primityviai nutapytus vidaus ir išorės priešus.
Šie "priešai" beveik visada yra ne tiek grėsmės valstybei, kiek pavojai partokratinei sistemai ir valstybę užvaldžiusiems, nepakeičiamiems "lyderiams".
Tiems, kurie pasikeisdami mus vis "gelbėja" nuo jų pačių primityvumo ir gobšumo sukurtų grėsmių ir veiklos padarinių.
Šis bukumas ir primityvizmas yra patogūs, nurodo priešą ir kaltąjį (jis visada būna kitas), suteikia patogų, tingėjimo bezdalais trenkiantį komforto zonos narvą, kuriame reikia tik paklusti, nieko neveikti ir gausi pašaro.
Taip, kartais kiti trumpam savo narvus palieka, už savo varganus atlyginimus atskirai išeina mokytojai, atskirai medikai ir net policininkai, už pensijas - senoliai.
Bet irgi atskirai.
Jiems su malonumu numes trupinių nuo savo stalo, kad nusiramintų.
Tik už teisingą ir tikrą Lietuvos valstybę ir primityvios, perpuvusios politinės sistemos, gimdančios atskirtį ir neteisybę, esmines permainas neišeina beveik niekas.
Prieš primityvią smegenų plovimo sistemą ir primityvų , buką melą kasdieninį išeina vienetai, nes dauguma juo net nesuabejoja.
Tėvynės žemė jau suvokiama kaip teritorija, statybinių, ariamos žemės ir miško sklypų, turinčių komercinę vertę, aritmetinė suma, kur neteisybė tik ta, kad gauni mažiau už kitus. Prisiminę totalitarines sistemas stebimės: ir kaip jie buvo tokie naivūs, kaip jie galėjo patikėti?
Kada nors ir apie mus taip galvos. Pasidavimas primityvui ir atsisakymas kritiškai mąstyti yra proto ir sielos kvaišalas, kurio vartojimo rezultatas - pražūtis. Seniau sakyta - išlaisvina Dievas ar doras darbas, tiesa, meilė ar visokie kovojimai.
Jie labai bijo tų, kurie nesutinka gyventi šiame mele.
---Rašykit, kalbėkit, netylėkit. Šiandien, čia ir dabar laisvės pradžia prasideda nuo abejonės buku primityvu. Taip buvo ir bus visada - ir mąstymas, ir tikėjimas, ir išsigelbėjimas prasideda nuo netiesos suvokimo.

@landsdergija Pritariu, mūsų demokratija yra tik "butaforinė". Blogiausia tai, kad kiekvienam rūpi tik savo daržas, todėl tokius lengva valdyti. jei kas pradeda rėkti, numesk kąsnį ir užsičiaups...
Grėsmės:
---- Girdžiu:
Seimą žada paleist… Drebėdamas lendu po lova. Aptvare uždaryti, apsaugos prižiūrimi – ir tai tiek pridirbo!
O kai ištrūkę pasileis skersai Lietuvą…???
@ERLICKAS Konservatnykai pateisino savo lūkesčius. Jie 100% patvirtino, kad seime sėdi tik nusikaltėliai ir iškrypėliai, o kas nori būti padorus - tam apkaltos...
Šimonių kumelys ir tatu kisulė-tvarto mėšlidėje šou surengė
Kiečiausiai toje diskusijoje pasisakė A.Sirinskiene. Paragino merginas nesimusti, nes šeimoje ir dūmai gražūs.
tatuiruota beždžionė nepatenkinta...
Visuomenė nesupranta, kaip korupciją seimas laiko nepavojinga, o Gražulio mygtuko paspaudimą, net ne įstatymą priimant, laiko pavojingesnia veika. Už korupciją nusteista tamstos partija valdo Lietuvą, ir viskas gerai?
Manau ,kad solidžiausios nutartys tai p.d.rastų galimos rujos įteisinimą ir pensininkų -sodininkų apkrovimas NT mokesčiu, kaip labiausiai pasiturinčiam visuomenės sluoksniui?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų