Rašyti komentarą...
Vakar, vasario 12 dieną Varšuvoje, solidarizuojantis su Lietuvos žmonių kovos už nepriklausomybę atminimu, prie Prezidento rūmų buvo pakeltos valstybinės Lietuvos vėliavos. Palyginimui reikia paminėti, kad pastaruosius šešerius metus Lenkijos vadovas atsisakė kvietimų švęsti Pergalės dieną Maskvoje. Ir kaip visa tai paaiškinti?
lenkai malaciai, visikai palaiku. sunus vyrai ir moterys kovoja uz savo valstybe,tai ne musu subinlaiziai.
@WC Būtent! Juk dar visai neseniai pusė Europos buvo su jumis ir laižė jums subinę, tačiau sugebėjote prieš pasaulį taip apsijuokti, kad iš Supervalstybės patys virtote subinlaižiais už skanesnį mėsos kąsnį, už mažesnę sankciją...
Ka darys Lietuva kai subires EU prie ko prisislies , ar bus Amerikos poligonas?
@R Bus viena iš Lenkijos vaivadijų. Ir būsim laimingi.
@R Kol laikas, važiuok namo, ko sėdi dantimis įsikibęs ten, kur tau nepatinka?
Šaunuoliai lenkai, turi stuburą, tai ne mūsų valdžia.
@Kainas Nors jūsų valdžia neturi stuburo, bet užtat ji turi tai, ko neturi kiti - prezidentinį bunkerį ir Leniną mauzoliejuje!
Be ES Lenkijos ekonomikai būtų šakės ir lenkų politikai tai puikiai supranta. Vis tik dėl to, kad vis sunkiau išlaikyti populiarumą jie prisiėmė demagoginį povizmą, kad esą yra Lenkijos vertybių ir suverenumo saugotojai, nebijantys prieštarauti ES (nes jei ko nors "kieto" nedarys, dar labiau kris pasitikėjimas jais). Meilė visuomenei, sakot? O kai liepė protestus policijos vadovui bet kokiom reikiamom priemonėm vaikyti? Meilė, ane? O kai tas nepakluso ir liepė toliau elgtis atsargiai ir taikiai, neteko pareigų..

Lenkijos politikai šalį iš demokratijos verčia autokratija ir vis artėja prie tokių šalių kaip Rusija ar Turkija. Lenkijos valdžiai vis labiau nusispjauti dėl visuomenės nuomonės ir įstatymų viršenybės. Man labai gaila dėl to, kur link eina mūsų kaimynai. Man labai keista, kad yra sveikinančių tokią lenkų politiką - mano nuomone, net jau mūsų tarptautinei reputacijai ima kenkti tai, kad "Lietuva yra viena artimiausių Lenkijos sąjungininkių". O Lenkija tai Vengrijos, kur jau oficialiai paskelbta, kad Vengrija neatitinka demokratiškos valstybės kriterijų. Aš tikrai nenoriu su tokia kompanija būti siejama.
@Juokingi komentarai Pergyvent reiketu apie savo ekonomika ne lenku ,lenkai gavo pinigus is E ir juos investavo i kazka ,o Lietuva gavo ir issidalino , isvoge
@Juokingi komentarai Žinai, tu nepergyvenk. Tokią "demokratiją" tu rasi Kinijoje....
Kas tas Plexitas? UK Brexitas, o Lenkijoj nebent BiedronkaEXitas
@hhv Exit -išeit ,palikti . Prieky ,žodžio kamiene yra valstybės pavadinias Visas sudėtinis žodis yra angiškas.( Britanijos išėjimas,Lenkijos išėjimas).
@Je Tai gal paaiškinsi ką reiškia užrašas "Russians, go home!", kažkada visa Europa buvo aprašinėta...
Nei su lennnnkais... PAsimoookem vos ne 5000meeetu.... oj taj Dziiiaaaan.k. huuuja!!! kAD JUs KURRRR (WA) jaaadZE & jAgieeeeeeLA !!!! Norwegam su Swedu, tegu ir satelitine, "sajunnnga" kur kas labiau pasiseke... Aplamai toliau nuotu slaaaavu geriau... yra geru pavyzdziu siaUREJ SHIAURES ALJANSAS & NATO ----ESTTIJA (shaunuoliai), NET GI BRALIUKAI LAAATVIAI, SUOMIJA(iki karo buvom paNASH EKONOM LYGMENY NET BE VILNIAUS IR be EUU paramos ..) vA KUR TEIGIAMI PAVYZDZIAI IR TIKRA RAKSTiS PUTLERIO SHIKNOJ... ... KItaip vel ateis jo MORRRRRDORAS SU DIEDMARUUUOOOOZAIS IR SNIEZHYYYNOM..
Va kur protinga valstybė, iš jų turėtų mūsų valdžia jimti pavyzdį o ne Europa žiūrėti,nes sėdi subinėje Europos ir laimingi isišiepe iki ausų glušei
@Lina lenkija tegul maziau sakuojasi pries es dega kelius sisitvarke bes es nuskurstu taip lenkija eina i viduramzius
Na lenkų ambicijos yra žinomos nuo Žečpospolitos laikų. Riejosi, kol valstybę prarado....Tas pat ir dabar; ir nieko nereiškia tos jų rietenos ir ta "kova" su Briuseliu. "Pokazucha", kaip sakė skvernielis , didelis lenkų draugas....atseit kovoja už Lenkijos interesus.....o iš tikro tik už savo kišenę.... nematau kuo ten žavėtis.....
@kaubojus Su savo Skverneliu gali puoselėti savo svajones, gal pavyks...
Šaunuoliai lenkai mūsų politikieriams toli iki jų
@Narnija Jūsų Papa bunkeryje sėdi - tikrai didelis atstumas iki Europos!
Į viršų