Rašyti komentarą...
Man atrodo patys taivanieciai nori kuo maziau eskalacijos su kinija, lenda cia tos vakaru valstybes neprasytos. Jiems ir taip gerai buvo, ramiai sau gyveno, svarbu kinija rami sau buvo, o db lenda cia jav, Lietuva, galvoja eikit jus po velniu.
Ta Čmo toje nuotraukoje grynas Vanagas :D
Pasielgėm kaip ta pelytė, įkandusi drambliui į jam jautrią vietą.Jis baisiai supyko, suriaumojo ir nubloškė velniop tą pelytę. Bet toji vistiek liko patenkinta, kad įkando drambliui, nors krisdama ir šūdan pataikė, ir dabar smirdi ant viso svieto! Klausimėlis: kas tai, kam to reikėjo ir kam tai naudinga?!
na atidarys po menesio,koks cia skirtumas,kad paveluos,juk maza kas,gal patralpos nebaigtos irengt del kokios avarijos vandentieky ,neskubekit kelt bangu Semoskaite praejus vos savaitei.Bet va kokia sensacinga antraste,tpfu.
"... toks veiksmas, kaip pasakoja su procesu susipažinę asmenys, buvo suderintas su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, bet ne su Europos Sąjunga." Akyvaizdu, kas šokdina mūsų valdančiosius. Bet Lietuva kolkas Europos valstybė, o ne JAV štatas.
Visų pirmą reikia namų darbus pasidaryti, tik po to daryti...o mes kaip visada pripratę, sakyti op, neperšokę griovio.
Matematika Lietuvoj eina į dugną, o Gabrys, Šimė&Co ruošiasi vystyti puslaidininkių pramonę!! B l e t nesikeikus.
"Vertybinės užsienio politikos" fiasko! Landsbergio problema ta, kad jis nemoka meluoti, o politikas PRIVALO mokėt meluoti nemirksėdamas ir nerausdamas! Apie vertybinę užsienio politiką gali pliurpti, o daryti reikia PROTINGĄ užsienio politiką (kaip, kad stengias Amerika)! Lietuva pasauliniu mastu yra maža ir nereikšminga, tad mums reikia velti TIK ten, kur bus naudos MUMS ir MŪSŲ regionui (pvz. Ukrainos atžvilgiu mūsų politika tobula!!!)! Na, bet gyveni ir mokaisi...tikiuosi, po Taivano politikai į protą ateis... Tik gaila, kad jų kvailais sprendimais privirtą košę srebiame mes visi...
Kaip galima pripažinti Taivana nepriklausoma valstybe jei ji net nepaskelbus nepriklausomybės ir niekaip neradau tu keliolikos pripažinusiu valstybiu .
kol čmil buvo opozicijoje taip garsiai viduriavo, o dabar tyla jokio rezultato tik alga pasikėlė.
Į viršų