Rašyti komentarą...
Norėčiau pakomentuoti Algiui. Esu mokytoja. Vasarą per atostogas dirbau Anglijoje fabrike. Atlyginimas didesnis fabrike, nei mokytojo. Aš fabrike galiu dirbti, jūs mokyti matematikos negalit. Todėl ir siūlau pamąstyti. Kas mokys jūsų vaikus.
Prasideda eilinis gąsdinimas: išeisim, visiems bus blogai, valstybė bankrutuos ir.t.t. Pasiskiepikit ir problemos nebus.
tegu nedirba,matyt turi santaupų pragyvenimui,nors vis verkė,kad maži atlyginimai
@Na , na, juk po Akropolius nesivalkiojame, klubuose nesitusiname; susitaupo :) O kur dar kitos galimybes ir jokio streso :)
Leninas sakė Skiepitis Skiepitis ir dar kartą Skiepitis (sustiprinta vakcina)
Išeidami iš darbo nieko nepagąsdins. Ateis pasiskiepiję mokytojai. Jei jau mokytojai , šviesuoliai tiki antivakseriais , tai gal geriau tokių ir nereikia mokykloje.
@O lia lia ateis,bet išmokys dar daugiau,kad mama nebe reikalinga,kad senus žmones reikia vežti į mišką,kad narkotikai tai palaima.
@O lia lia Iš kur tų mokytojų paimsi? Trūksta mokytojų visur. Mūsų gimnazijoj dirba 4 anglų mokytojos, 3 jau keli metai pensijoj. Tos pačios pareiškė nuo gruodžio pirmos paliekančios darbą. Direktorius už galvos griebiasi, iš kur ištraukti mokytojus ir dar vidury mokslų metų
O gal mums ir nereikia mokytojų-plokščiažemininkų, ativakserių? Ko gero jie gali išmokyti?
Mokinių per mažai, o statybininkų irgi. Mokytojų daug. Gal balansas gausis?
@Algis Gal tu durneli, eisi mūsų vaikų mokyti? Tikras asilas Jau dabar ima vos ne iš gatvės
@Mama Jau, vidurius paleido? Antivakseriai sukniaukė ir visi maldaut "būkit geri, mes viską padarysim, ką norit'.. Šitaip? Ir kur eis, santaupų Lietuvoje pas visus tiek daug, kad dirbt nereikia? Apsi...siu, bet nesivakcinuosiu, šitaip?
@Algis , žmoga, o koks tavo reikalas, kas kiek turi? Ar smegeneles neneša, kad galima dirbti sau ar užsienyje? :)
@Taja O jo joj, darbininkėlė! O pati ar smegenėles turi? Važiuos indų plaut, ar po dviejų meilužių vakarėlio tvarkyt viešbučio kambarį ir surinkt patalynę? Paklausk, kaip tas atrodo pas tuos, kurie dirbo šitą darbą. Ant savęs dirbs. Tai ko nedirba? Negasdinkit padurkais, pliki užpakaliai matosi, skiepykitės ir nereiks kvailiot.
Į viršų