Rašyti komentarą...
Hi,

How's everything at your end?

I want o offer you a simple three-step process of the guest post. The guest post ideas will be amazing and will interest your readers for sure. Here's what we need to do:

1. I will send you well-researched topic ideas that resonate with your site.
2. You'll have to choose one topic of your choice.
3. I will then send a high-quality, SEO Friendly article on that selected topic for you to publish on your website with one do-follow link to my site.

Let me know if we shall begin with step 1?

Best,
Jamie Roy
Sovietams į galvą neatėjo pederastiją reklamuoti ir brukti kaip dabar
Neatsimenu, kad tais būčiau patyrusi kažkokią prievartą. Dar ir sotesnė buvau, nei dabar. Vien mokyklose kaip skaniai vaikus maitindavo. Kaimuose mokyklos buvo pilnos vaikų, o ką dabar - jos uždarinėjamos.
Labai grazus straipsnis. Aciu, kad pasidalinote Jusu tyrinejimu. Nors beveik viska atsimenu is tu laiku taciau tikrai idomu kai tai yra aprasoma is mokslines puses. Oj, prisimenu kai prie komunijos teko prieiti slapta. Tevai prisake, kad Niekam mokykloje apie tai neprasitarciau. Po Jusu straipsnio pagaliau supratau kodel kitose salyse tas mokyklos pradzios sventimas nera toks ispustas. Oj, Kaip tevai stresuodavo bandydami religines sventes svesti slapcia ir zinoma, po darbo.
@Virginija Kaip suprantate, mokyklą lankiau sovietmečiu. Sekmadieniais su tėvais eidavau į bažnyčią. Niekam tai neužkliuvo. Puikiai mokiausi. Įstojau į institutą, baigiau dirbau.
Tikras melas.Gyvenau tais laikais,šventėm tas Kalėdas ir ėjom į bažnyčią. Niekas mūsų nenubaudė.Baigiau mokslus,akademiją raudonu diplomu,nors nebuvau komjaunuolė.Gavau paskyrimą, butą, dirbau atsakingą darbą valstybiniame ūkyje. Niekad nejaučiau jokio persekiojimo ar prievartos.O daržoves ir kiaulę užsiaugindavom patys,kadangi tada žmonės buvo darbštesni, Ir tikrai maisto nemėtėm į konteinerius, kap dabar. Kaip sako dabar maisto ir/ po šikna ir po galva/.
technofog. substack. com/p/cdc-emails-ou
technofog. substack. com/p/cdc-emails-ou
COVID vakcinos "NĖRA VAKCINOS"

CDC elektroniniai laiškai įrodo, kad
"vakcinų" apibrėžimas buvo pakeistas vos kelios dienos prieš Bideno įvestą neteisėtą "vakcinų" mandatą. Pagal ankstesnį apibrėžimą COVID vakcinos "NĖRA VAKCINOS".

technofog. substack. com/p/cdc-emails-our-definition-of-vaccine?justPublished=true
viskas ten buvo gerai
Na nusisneka gatavai.Prie ko cia sventes ir kazkoks jos isivaizduojamas teroras.Db ir su sventem teroro nepaslepsi.Nors aplamai neber tu svenciu ir neber su kuo slepia
ANKSČIAU buvo Išskirtinis dėmesys-Dainų šventei.(dainų šventės pasiruošimui,žygiavimui Vilniaus gatvėmis,dirbtinis džiaugsmas...) DABAR išskirtinis dėmesys LGBT žygiavimui Vilniaus gatvėmis.....
Į viršų