• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vairavimas išgėrus ir net neturint teisių skaudžiai skirto Nemenčinės gyventojui Feliksui K., kuris savo neapgalvotą poelgį turės apmąstyti sėdėdamas už grotų.

Vairavimas išgėrus ir net neturint teisių skaudžiai skirto Nemenčinės gyventojui Feliksui K., kuris savo neapgalvotą poelgį turės apmąstyti sėdėdamas už grotų.

REKLAMA

Vyras policijos pareigūnų buvo sustabdytas 2022-ųjų gruodžio 25-ąją, apie 11.44 val., Vilniaus rajone esančiame Nemenčinės kaime.

Prie automobilio „Ford Focus“ vyras sėdėjo apgirtęs. Policijos pareigūnai tikrinimo metu nustatė, kad jo iškvėptame ore yra 1,87 promilės etilo alkoholio koncentracija.

Važiavo apsipirkti šventėms

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu kaltu prisipažino visiškai. Teigė, kad gailisi dėl savo poelgio. Jis teigė, kad naktį iš gruodžio 24-sios į 25-ąją jis vartojo alkoholinius gėrimus. Kokį kiekį alaus išgėrė, jis nežino, tačiau neabejojo, kad daug.

Vėliau nuėjo miegoti. Bet iš ryto atsikėlęs toliau vartojo alkoholį, išgėrė 3-4 litrus alaus. Ir po pusvalandžio, jausdamasis gerai, būdamas adekvatus, tačiau žinodamas, kad yra neblaivus, sėdo už automobilio vairo.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras pasakojo, kad išvažiavo iš namų, ketindamas apsipirkti šventėms. Netrukus, Pakrantės gatvėje, jį sustabdė policijos pareigūnai.

REKLAMA

Savo kaltę vyras pripažino. Teigė, kad suvokia neteisingai pasielgęs, labai dėl to gailisi. Taip pat parodė, kad teisės vairuoti jis niekada neturėjo, buvo teises išsilaikęs, bet buvo baustas ir nesumokėjęs baudos, tai jų niekas kam nedavė.

Patikrino atsitiktinai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus specialistas Emilis Baublys tarnybiniame pranešime užfiksavo šio įvykio aplinkybes.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnas teigė, kad gruodžio 25-ąją, apie 11 val. 40 min., Nemenčinėje, su kolega pastebėjo automobilį „Ford“, kurį buvo nuspręsta patikrinti.

Sustabdžius minėtą automobilį, nustatyta, kad jį vairavo Feliksas K. Paprašius pateikti dokumentus, vairuotojas iškart nurodė, kad vairuotojo pažymėjimo neturi, taip pat, kad yra išgėręs. Nurodė, kad alkoholį vartojo prieš pusvalandį, t. y. apie 11 val. Alkoholio kiekio matuoklis tai patvirtino.

Automobilis išvežtas į Vilnių. Tikrinant automobilio duomenis taip pat nustatyta, kad automobilis yra išregistruotas, bei jo valstybiniai numeriai nebegalioja, nėra privalomosios techninės apžiūros, neapdraustas privalomuoju valdytojų ir savininkų civilinės atsakomybės draudimu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Griežtas teismo verdiktas

Teismas nusprendė Feliksą K. pripažinti kaltu ir paskirti jam šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Dėl visiško kaltės pripažinimo, bausmė iškart sutrumpinta iki 4 mėnesių.

Taip pat nuspręsta vyrui paskirti baudžiamojo poveikio priemonę – uždrausti naudotis teise vairuoti transporto priemones 3 metų laikotarpiui. Teismas konfiskavo ir vyriškio vairuotą automobilį „Ford Focus“.

Šis nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui, paduodant skundą per Vilniaus regiono apylinkės teismą.

Teisme paaiškėjo, kad vyras jau buvo 4 kartus teistas. Tiesa, visi teistumai susiję su vagystėmis, kurias jis įvykdė laikotarpyje nuo 2010-ųjų iki 2019 metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų