Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
turetu padirbeti,nes dabar turi perdaug laiko sedeti telefonuose.
@Vasara Nespręskit apie kitus vaikus pagal savo vaiką. Kiti turi ką veikti su tėvais ir seneliais. Užtenka atiminėti vaikus iš šeimos.
Žiūriu, švietimui jau vadovauja ne ministerija, ne savivaldybės, o bukas fizrukas, susirūpinęs kaip nieko neveikti, bet gauti didesnę algą.
@Jo Pats sikimas yra fizine veikla.Jo davei ideja kaip vaikstancius pilvus treniruoti.Pagal svaba automobiliu nebeturesim
Dabar vaikam jau nuo mažens skiepys neapykantą ir karą ir plaus smegenis savo propagandiniais pliurpalais, kad Rusai puola, todėl turit paaukot givybę už savo fiurerį zelenskį.
@Nacių Lietuva burlioke!!!
@Pašol von į būdą I kara siuncia tie kurie pasitiki savo prodiuseriu.Zmogus planuoja o Dievas juokiasi.Paciam prodiuseriui Nojaus arkos gali nepasiulyti
@Nacių Lietuva ne “givybe”, o gyvybė reikia rašyti, neskiri i nuo y
@mažarašti Panele mokytoja.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų