REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svarbi žinia daugeliui gyventojų: sutriko „Sodros“ veikla, gydytojai negali išduoti nedarbingumo pažymėjimų

Atnaujinta 18.08 val.: „Sodra“ praneša sutvarkiusi sistemos sutrikimus

Jei norėjote gauti nedarbingumo pažymėjimą, bet jo išduoti šeimos gydytojas negalėjo, to pagrindine priežastimi galėjo būti „Sodros“ sistemos sutrikimai. 

Jei norėjote gauti nedarbingumo pažymėjimą, bet jo išduoti šeimos gydytojas negalėjo, to pagrindine priežastimi galėjo būti „Sodros“ sistemos sutrikimai. 

REKLAMA

„Kai kurie gydytojai galėjo nepateikti nedarbingumo pažymėjimų nuo trečiadienio daugmaž penktos vakaro iki šįryt aštuonių. Viskas sutvarkyta šįryt. Problemos - IT vidinės infrastruktūros“, – ketvirtadienį naujienų portalui tv3.lt nurodė „Sodros“ komunikacijos vedėja Lina Lankauskaitė.

Gydytojai negalėjo išrašyti nedarbingumo pažymėjimų

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakoja Šeimos gydytojų profesinės sąjungos valdybos narė Toma Kundrotė, su sistemos trukdžiais gydytojai susidūrė jau trečiadienį popiet.

„Kolegos vakar negalėjo išduoti krūvos nedarbingumo pažymėjimų, nes „Sodrai“ kažkokie neveikė. Jie laiku nesusiėmė, kaip suprantu, .todėl gydytojai turi reikalų šiandien išdavinėti nedarbingumo pažymėjimus“, – teigia ji.

REKLAMA
REKLAMA

Medikai savo patirtimis dalinosi ir socialiniuose tinkluose.

„Ištisai reanimuojama ir niekaip neprikeliama e.sveikata, antra diena neveikianti Sodros sistema, neįmanoma dirbti. <…> Mes neprivalome atiminėti savo laiko iš šeimų, savęs dėl Jūsų neveiksnumo“, – rašė viena medikė.

REKLAMA

Savo „Facebook“ paskyroje informacija pasidalino ir profesorius Vytautas Kasiulevičius.

„Iki šios akimirkos visi mano pacientų nedarbingumo pažymėjimai laukia ir nesulaukia e-parašo. Nežinau, kaip pas kolegas, bet pas mus Sodra po pietų nulūžo ir neatsigauna. O rytoj, kai viskas jau (gal) veiks, Sodros atstovai pradės patikrą, kodėl išduodu nedarbingumo pažymėjimus atgaline data. Toks gyvenimas“, – trečiadienį rašė V. Kasiulevičius.

kai reikia, ko nors, paprastiems zmonems, prasideda problemos, ivedinejant naujus mokescius, niekas nestringa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų