Rašyti komentarą...
Sako gydytojų trūksta, bet už pinigus jų yra. Kame problema?
Tai gal reikia nebemokėti sveikatos draudimo mokesčių, nes jie kažkur išgaruoja? O tarpukariu mokantiems į ligonių kasą ne tik kad gydymas buvo prieinamas, bet ir vaistai buvo nemokami. Juk tam ir yra sveikatos draudimas. Dabar tai matyt bėra fikcija, nes pinigus iššvaisto valdininkai. Gal jų tada nebereikia iš viso, nes jie nieko nebedaro visuomenei, tik sau?
Ir viską galima paaiškinti pinigais... Panašu, kad Antakalnio poliklinika teikia brangesnes paslaugas, todėl gauna daugiau įplaukų iš ligonių kasų... Arba jos specialistai darbuojasi gal tik 1/4 etatu, o priiminėja klientus privačiai. Žodžiu, sudaroma regimybė, iliuzija, kad personalas sukoplektuotas. Tik regimybė.
Taigi. Pas traumatologą Antakalnio poliklinikoje laukiau 3 mėnesius..., iš jo pas reabilitologą - dar mėnesį, paslaugas suteikė dar po 2 savaičių. Ir paaiškėjo, kad reikėjo pas chirurgą. Sugaišta pusė metų. Kai pas chirurgą pasiuntė už pusantro mėnesio, suabejojau, ar tikrai noriu likti Antakalnio poliklinikoje, kuri priima visus iš visur, o savus priregistruotus pacientus palieka likimo valiai, palieka be pagalbos ar varo į kitas poliklinkas. Nes pas chirurgą Centro poliklinikoje patekau už kelių dienų.
Sovietu okupantas su gydymu tvarkesi geriau nei Neprigulnos Lietuvos SAM…
Specialistai iš Lietuvos emigruoja,vien mūsų universitete dirba 5 lietuvaičiai
Uz ka mokam Sodrai ? Odontologu paslaugos mokamos, kiti gydytojai paprastai liaudies masei tiesioj nepasiekiami...eiles... O kas menesi Sodrai solidziai atskaito!
Nesu uz tarybinius laikus. Tik uz tarybine medicina. Kuria diena ateisi-priims gydytojas, tegul ilgai palaukus, jei daug pacientu. Ir maziau polikliniku buvo! Dabar pagalbos prisisaukti problema....o koridoriai tusti...
Kad eilių nebūtų, nereikia dirbti poliklinikoje ir privačioje klinikoje po pusę etatų
@Skaitytojas Ubagas gydytojas - geras gydytojas, iš idėjos ir iki pat mirties.
Reikia tept tept tept

Skaitomiausios naujienos
Į viršų